Diana Photo, czyli apka pozwalająca robić wyjątkowe zdjęcia znów za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Zdjęcia, Za darmo, iPhone, Fotografia, Diana Photo, Darmowa aplikacja, App Store  Diana Photo to najszybsza aplikacja double exposure na świecie! Potrzebujesz zaledwie 3 sekund aby stworzyć wyjątkowe zdjęcie. DianaPhoto.onetech.pl  1300x700

Diana Photo, czyli apka pozwalająca robić wyjątkowe zdjęcia znów za darmo w AppStore

Diana Photo to najszybsza aplikacja double exposure na świecie! Potrzebujesz zaledwie 3 sekund aby stworzyć wyjątkowe zdjęcie.

Jak działa Diana Photo? Aby stworzyć naprawdę wyjątkowe fotki należy najpierw wybrać interesujące nas zdjęcia, które znajdują się w rolce aparatu lub po prostu zrobić je za pomocą apki aparat. Następną czynnością jest dodanie jednego z gotowych flitów i to wszystko.

Diana Photo, czyli apka pozwalająca robić wyjątkowe zdjęcia znów za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Zdjęcia, Za darmo, iPhone, Fotografia, Diana Photo, Darmowa aplikacja, App Store  Diana Photo to najszybsza aplikacja double exposure na świecie! Potrzebujesz zaledwie 3 sekund aby stworzyć wyjątkowe zdjęcie. Diana.onetech.pl

Można również potrząsnąć telefonem po to aby aplikacja sama bez naszej pomocy stworzyła wyjątkową kompozycję.

Apka została właśnie kolejny już przeceniona i dostępna jest w tej chwili w App Store zupełnie za darmo. Normalna cena aplikacji bez promocji to 1,99?.

[app 694075857]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry