Digitimes: Ruszyły przygotowania do produkcji AirPods 2 generacji i new iPad 2019 polecane, ciekawostki   Dzisiaj portal Digitimes napisał na swojej stronie, że producenci Flexium, Zhen Ding Technology, Compeq i Unitech, zwiększają dostawy części do nowych produktów Apple. AirPods 1 1

Digitimes: Ruszyły przygotowania do produkcji AirPods 2 generacji i new iPad 2019

Dzisiaj portal Digitimes napisał na swojej stronie, że producenci Flexium, Zhen Ding Technology, Compeq i Unitech, zwiększają dostawy części do nowych produktów Apple.

Według portalu firmy Flexium i Zhen Ding będą produkować części dla nowych iPadów, a Compeq i Unitech przygotowują się do produkcji AirPodów 2-gen. W raporcie Digitimes zanotowano również przewidywaną datę premiery produktów Apple. Ma to rzekomo nastąpić 25 marca, czyli w dniu konferencji.

Digitimes: Ruszyły przygotowania do produkcji AirPods 2 generacji i new iPad 2019 polecane, ciekawostki   Dzisiaj portal Digitimes napisał na swojej stronie, że producenci Flexium, Zhen Ding Technology, Compeq i Unitech, zwiększają dostawy części do nowych produktów Apple. airpods ipad

Z drugiej strony ostatnio pojawiło się wiele plotek, że Apple na wiosennej konferencji zaprezentuje tylko usługi medialne, a wprowadzenie nowego sprzętu odbędzie się później.

Być może będzie tak, że gigant z Cupertino umieści swoje nowe gadżety w sklepie internetowym natychmiast po zakończeniu imprezy bez wielkiego rozgłosu, albo iPad 2019, iPad mini 5, AirPods 2 i iPod Touch pojawią się w sklepie Apple tydzień po prezentacji.

Wszystkiego dowiemy się już pod koniec marca.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry