Disney+ otrzymuje obsługę SharePlay ciekawostki shareplay, iPhone, iPad, Disney+  Disney dodał w swojej aplikacji Disney+ obsługę SharePlay na iPhone, iPad i Apple TV. Teraz abonenci usługi mogą oglądać filmy i programy telewizyjne ze znajomymi przez FaceTime. Disney

Disney+ otrzymuje obsługę SharePlay

Disney dodał w swojej aplikacji Disney+ obsługę SharePlay na iPhone, iPad i Apple TV. Teraz abonenci usługi mogą oglądać filmy i programy telewizyjne ze znajomymi przez FaceTime.

Jak wiecie, funkcja SharePlay dodana w iOS 15.1, iPadOS 15.1, tvOS 15.1 i macOS 12.1 pozwala oglądać treści wideo ze znajomymi przez FaceTime. Teraz po premierze systemu aplikacje firm trzecich zaczynają dodawać funkcję w swoich apkach.

Disney+ otrzymuje obsługę SharePlay ciekawostki shareplay, iPhone, iPad, Disney+  Disney dodał w swojej aplikacji Disney+ obsługę SharePlay na iPhone, iPad i Apple TV. Teraz abonenci usługi mogą oglądać filmy i programy telewizyjne ze znajomymi przez FaceTime. disney

Jedną z pierwszych, która ją otrzymała, jest właśnie Disney+, która zapewnia dostęp do filmów i seriali Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic i innych firm medialnych.

Więcej na temat SharePlay możecie przeczytać klikając w poniższy link.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top