Disney+ w Polsce - oficjalna data premiery i cena ciekawostki premiera Disney+ w Polsce, kiedy Disney+ w Polsce, ile kosztuje Disney+ w Polsce, Disney+ w Polsce, cena Disney+ w Polsce  Dobre wieści dla osób czekających na premierę Disney+ w Polsce. Wreszcie podana została oficjalna data startu usługi w Polsce, a także poznaliśmy jej koszt. disney 1300x700

Disney+ w Polsce – oficjalna data premiery i cena

Dobre wieści dla osób czekających na premierę Disney+ w Polsce. Wreszcie podana została oficjalna data startu usługi w Polsce, a także poznaliśmy jej koszt.

Od 14 czerwca 2022 roku wszystkie zainteresowane osoby będą mogły oglądać treści dostępne na tej platformie. Miesięczny koszt to 28,99 złotych, natomiast w przypadku płatności z góry opłata roczna wyniesie 289,99 zł.

Disney+ w Polsce - oficjalna data premiery i cena ciekawostki premiera Disney+ w Polsce, kiedy Disney+ w Polsce, ile kosztuje Disney+ w Polsce, Disney+ w Polsce, cena Disney+ w Polsce  Dobre wieści dla osób czekających na premierę Disney+ w Polsce. Wreszcie podana została oficjalna data startu usługi w Polsce, a także poznaliśmy jej koszt. Disney

Ulubione filmy i seriale Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, Star Wars i występujące pod marką Star produkcje FX, 20th Century Studios czy Searchlight, w jednym miejscu.

Subskrybenci będą mieli dostęp do takich seriali jak „The Book of Boba Fett” i „The Mandalorian”, wykreowanych przez producenta i scenarzystę Jona Favreau. Ponadto zobaczą „Moon Knight”, serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem w roli Stevena Granta, spokojnego i ułożonego pracownika małego sklepu, nękanego przez wspomnienia z innego życia, a także nominowany do Nagrody Akademii® film „Shang-Chi i legenda dziecięciu pierścieni” z Simu Liu i Awkwafiną.

Co ciekawe użytkownicy korzystający z usługi będą mogli korzystać z serwisu jednocześnie na maksymalnie czterech urządzeniach. Można będzie także pobierać filmy oraz seriale na maksymalnie dziesięciu urządzeniach. W usłudze można będzie stworzyć do 7 profili.

Gdy tylko serwis wystartuje od razu damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top