dron DJI FPV

DJI FPV – sportowy dron, który lata z prędkością 140 km/h

DJI zaprezentowało swojego pierwszego wyścigowego drona FPV, który jest w stanie latać z prędkością 140 km/h!

W trybie normalnym FPV lata jak normalny dron. Doświadczeni piloci mogą jednak wyłączyć prawie tryby bezpieczeństwa i aktywować tryb sportowy. Maksymalna prędkość z jaką może latać ten dron to  jak wspomnieliśmy na wstępie aż 140 km/h! Nowość przyspiesza od 0 do 100 km/h w 2 sekundy. Jedno ładowanie wystarczy na 20 minut lotu.

Sportowy dron DJI FPV

DJI FPV - sportowy dron, który lata z prędkością 140 km/h polecane, ciekawostki Wideo, sportowy dron DJI, sportowy dron, ile kosztuje DJI FPV, DJI FPV, DJI, cena DJI FPV, 140 km/h  DJI zaprezentowało swojego pierwszego drona wyścigowego FPV, który jest w stanie latać z prędkością 140 km/h! DJI PHV 1

Kamera zamontowana w dronie może nagrywać filmy w jakości 4K 60 FPS, a także Full HD 120 kl./s.

Dron DJI FPV jest wyposażony w okulary Goggles v2 i kontroler. Obraz z kamery może być transmitowany w czasie rzeczywistym do okularów. DJI twierdzi, że FPV przesyła wideo z szybkością 50 Mb/s. W trybie standardowym z małym opóźnieniem (około 40ms) można oglądać wideo w rozdzielczości 810p 120 FPS.

Cena DJI FPV

Za drona w wersji combo trzeba zapłącić blisko 6500 zł. Nowość jest już dostępna w sprzedaży i możecie ją kupić m.in. tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top