Dlaczego Apple powinno wypuścić iPhone?a SE 2-gen? polecane, ciekawostki iPhone SE 2-gen, iPhone SE 2  Teraz, gdy Apple chce wejść w nową erę w rozwoju smartfonów, rynek potrzebuje iPhone'a SE drugiej generacji bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. iPhoneSE2gen

Dlaczego Apple powinno wypuścić iPhone?a SE 2-gen?

Teraz, gdy Apple chce wejść w nową erę w rozwoju smartfonów, rynek potrzebuje iPhone’a SE drugiej generacji bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Zdaniem felietonisty CNET, Scott’a Stein’a iPhone SE 2-gen zamknie dziurę w gamie produktów Apple, która pojawiła się po tym, jak firma skupiła się na urządzeniach z segmentu premium.

Dlaczego Apple powinno wypuścić iPhone?a SE 2-gen? polecane, ciekawostki iPhone SE 2-gen, iPhone SE 2  Teraz, gdy Apple chce wejść w nową erę w rozwoju smartfonów, rynek potrzebuje iPhone'a SE drugiej generacji bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. iPhoneSE2 1 1

Stein uważa, że iPhone SE drugiej generacji musi zostać wydany. Jego zdaniem nadal, wielu konsumentów wciąż potrzebuje gniazda słuchawkowego, a także chce zachować możliwość używania naprawdę kompaktowego smartfona. To dla tych osób połączenie wyświetlacza o przekątnej nie większej niż cztery cale i ceny nieprzekraczającej 400 USD jest rzeczą najbardziej pożądaną ze wszystkich.

Oprócz tego wypuszczenie iPhone’a SE 2-gen  na pewno sprawi, że wielu użytkowników postanowi przejść z Androida na iOS, tak jak to miało miejsce po wydaniu iPhone’a XR.

Co ciekawe, Apple praktycznie nie musi się jakoś bardzo wysilać. Wystarczy nieco ulepszyć obecną konstrukcję, powiedzmy do poziomu iPhone’a 7 i nieznaczne ulepszyć aparat przez dodanie obsługi trybu portretowego, który jest już dostępny w iPhone XR.

A jakie jest Wasze zdanie?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top