układ scalony U1

Do czego może służyć układ scalony U1 z iPhone’ów 11

Układ scalony U1 to zupełnie nowy komponent w niedawno zapowiedzianych iPhone 11. Okazuje się, że ma więcej zastosowań niż współpraca z Apple Tag.

U1 gwarantuje lepsze pozycjonowanie w porównaniu z połączeniem Bluetooth. Amerykanie niestety nie poświęcili czasu na omówienie nowego elementu podczas zapowiedzi, ale wiadomo, że nowy układ będzie wykorzystywany też do AirDrop.

Do czego może służyć układ scalony U1 z iPhone'ów 11 polecane, ciekawostki układ U1, iPhone 11, Apple  Układ scalony U1 to zupełnie nowy komponent w niedawno zapowiedzianych iPhone 11. Okazuje się, że ma więcej zastosowań niż współpraca z Apple Tag. 1 7 550x350

Dokładność wyświetlania położenia urządzeń korzystających z układu scalonego będzie wyższa. Bluetooth używa siły sygnały, aby zmierzyć odległość jednego urządzenia od drugiego, co czasem jest kłopotliwe.

Lokalizacja za pomocą nowego czipu ma być remedium na wspomniany powyżej problem.

Jak wcześniej wspominałem, używanie Apple Tag nie musi być jedynym zastosowaniem. Nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, żeby układ był używany również do otwierania auta, nawigacji wewnątrz pomieszczeń czy rozszerzonej rzeczywistości.

Układ scalony U1 może mieć wiele zastosowań i teoretycznie nie musi zamykać się tylko na jedno. Miejmy nadzieję, że z biegiem czasu jego funkcjonalność się poszerzy.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top