cs 2

Do sieci wyciekła wersja beta Counter-Strike 2

W internecie pojawiła się informacja o wycieku i możliwości pobrania wersji beta jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku – Counter-Strike 2.

Według doniesień użytkownika Twittera o pseudonimie vx-underground, testowa wersja gry została umieszczona na portalach torrentowych przez jednego z użytkowników, który najprawdopodobniej miał dostęp do ograniczonej liczby beta testerów.

Rozmiar gry wynosi nieco mniej niż 19 gigabajtów, co może być dość sporym rozmiarem jak na dzisiejsze standardy gier. Jednakże, można się spodziewać, że rozmiar ten może znacznie wzrosnąć w okolicach premiery, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wyciekła tylko wersja dla pojedynczego gracza bez dostępu do trybu wieloosobowego.

Counter-Strike 2 beta do pobrania z torrentów

Do sieci wyciekła wersja beta Counter-Strike 2 ciekawostki zrzuty ekranu, wersja, uruchomienie, tryb wieloosobowy, torrent, Steam, skąd pobrać Counter-Strike 2, Rozmiar, problemy, Premiera, pliki, gry, gracze, Goldberg Steam Em, emulator, counter-strike 2 beta, Counter-Strike, counter strike 2023, counter strike 2022 download, beta  W internecie pojawiła się informacja o wycieku i możliwości pobrania wersji beta jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku - Counter-Strike 2. CS2

Wśród plików wycieku znajduje się 2664 plików, w tym plik wykonywalny cs2.exe, który może posłużyć do uruchomienia gry. Choć ta okrojona wersja gry może nie zainteresować fanów Counter-Strike’a, którzy najbardziej oczekują na tryb gry wieloosobowej, to i tak pozwala na wstępną ocenę tego, co twórcy przygotowali dla graczy.

Aby zagrać w tę wersję gry, wymagany jest emulator sklepu Steam (np. Goldberg Steam Em). Już teraz gracze grają i udostępniają zrzuty ekranu, jednakże, niektórzy użytkownicy zgłaszają problemy z uruchomieniem gry, która zacina się lub nie uruchamia się w ogóle.

Premiera Counter-Strike 2 (znanej również jako CS:GO2) zaplanowana jest na lato 2023 roku. O ile można sądzić po przecieku, to deweloperzy muszą jeszcze ukończyć tryb gry wieloosobowej, podczas gdy większość pracy została już wykonana, a gra jest całkiem grywalna.

Należy jednak pamiętać, że wyciek wersji beta gry jest nielegalny, a piractwo komputerowe stanowi naruszenie praw autorskich. Korzystanie z nielegalnych kopii gier jest nie tylko nieetyczne, ale także może prowadzić do konsekwencji prawnych dla osób, które to robią. Warto poczekać na oficjalną premierę gry i zagrać w nią w sposób legalny i zgodny z prawem.

Co o tym sądzicie? Czy ktoś z Was czeka w ogóle na premierę Counter-Strike 2? Dajcie koniecznie znać w komentarzach! Jesteśmy bardzo ciekawi.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top