iphone15pro

Do sieci wyciekło pierwsze prawdziwe zdjęcie iPhone 15 Pro

Do sieci wyciekło pierwsze prawdziwe zdjęcie iPhone 15 Pro, które potwierdza nam trzy główne innowacje tegorocznego smartfona w wersji Pro.

Na zdjęciu dolnej części iPhone 15 Pro,  które zostało opublikowane przez wiarygodnego informatora Unknownz21 na jednej z platform społecznościowych widać trzy istotne zmiany, które zostaną wprowadzone w najnowszym modelu iPhone’a.

Pierwszą istotną zmianą, która została ujawniona na zdjęciu, jest port USB-C zastąpiony przez Lightning. Na poniższym zdjęciu widać, że port jest osadzony w czymś, co wydaje się być tytanową ramą. Ta zmiana może być wynikiem unijnych przepisów dotyczących standardu USB-C, który wymaga, aby urządzenia mobilne były wyposażone w port USB-C. Z drugiej strony, Apple od dłuższego czasu promuje swoją technologię Lightning i nadal trzyma się jej z powodów strategicznych i marketingowych. Niemniej jednak, ta zmiana będzie miała znaczenie dla użytkowników, którzy będą musieli korzystać z przejściówek i innych adapterów, aby połączyć swoje urządzenia z nowym iPhone’em 15 Pro.

Do sieci wyciekło pierwsze prawdziwe zdjęcie iPhone 15 Pro ciekawostki zdjęcie na żywo iPhone 15 Pro, pierwsze prawdziwe zdjęcie iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro na żywo, iphone 15 pro  Do sieci wyciekło pierwsze prawdziwe zdjęcie iPhone 15 Pro, które potwierdza nam trzy główne innowacje tegorocznego smartfona w wersji Pro. USB C

Drugą zmianą, którą można zauważyć na zdjęciu, jest tytanowa rama, na której osadzony jest port. Ta rama może być powodem poprawy wytrzymałości i trwałości telefonu, co jest zawsze istotne dla użytkowników smartfonów. Co więcej, wygląda na to, że rama wykonana jest z materiału bardzo podobnego do tego, który znajduje się w Apple Watch Ultra, co sugeruje, że Apple postanowiło wykorzystać tytan w swoim najnowszym iPhone’ie.

Trzecią zmianą są zaokrąglenie krawędzie. Zaokrąglenie może być kolejnym krokiem w kierunku minimalizacji elementów na powierzchni telefonu, co pozwala na większą powierzchnię ekranu.

W sumie te trzy zmiany są tylko wierzchołkiem góry lodowej w przypadku nowego iPhone 15 Pro, ale już teraz dają nam ciekawy wgląd w to, co możemy oczekiwać od tego urządzenia.

Co o tym myślicie? Ktoś z Was czeka na najnowszy smartfon firmy Apple? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach. jesteśmy bardzo ciekawi!

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top