Y-Brush

Do sprzedaży trafiła elektryczna szczoteczka Y-Brush. Myje zęby w 10 sekund

Francuska firma FasTeesH rozpoczęła sprzedaż elektrycznej szczoteczki do zębów Y-Brush, która zebrała 165 000 USD w witrynie finansowania społecznościowego Kickstarter w 2018 roku.

Y-Brush otrzymała podstawę z przyciskiem Start i elastyczną gumową nakładkę z nylonowym włosiem, na którą należy nałożyć pastę do zębów.

Do sprzedaży trafiła elektryczna szczoteczka Y-Brush. Myje zęby w 10 sekund polecane, ciekawostki Y-Brush, Wideo, szczoteczka, cena  Francuska firma FasTeesH rozpoczęła sprzedaż elektrycznej szczoteczki do zębów Y-Brush, która zebrała 165 000 USD w witrynie finansowania społecznościowego Kickstarter w 2018 roku. szczotka

Według producenta Y-Brush szczoteczka jest w stanie umyć nasze zęby w 10 sekund. Szczoteczka ma trzy tryby wibracji. Urządzenie jest dostarczane ze stacją ładującą. Pełne naładowanie baterii wystarcza na miesiąc użytkowania.

FasTeesH zaleca wymianę główki szczoteczki co sześć miesięcy. Szczotka Y jest dostępna w dwóch rozmiarach: małym dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat i średnim dla starszych.

Podstawowy zestaw Y kosztuje 125 USD i zawiera podstawę, nakładkę, ładowarkę USB, aplikator pasty do zębów oraz pojemnik do przechowywania dwóch nakładek.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top