Dodatek WeatherBoard 2 kompatybilny z iOS 9 cydia-i-jailbreak WeatherBoard 2 kompatybilny z iOS 9, WeatherBoard 2, jailbreak, iOS 9, Cydia  Jeżeli śledzicie warunki pogodowe, panujące w ciągu dnia lub tygodnia, warto zainteresować się dodatkiem WeatherBoard 2, który od niedawna jest kompatybilny z iOS 9. Wtyczka pozwala na szybki podgląd panujących warunków pogodowych na ekranie blokady. Pogoda11 1300x700

Dodatek WeatherBoard 2 kompatybilny z iOS 9

Jeżeli śledzicie warunki pogodowe, panujące w ciągu dnia lub tygodnia, warto zainteresować się dodatkiem WeatherBoard 2, który od niedawna jest kompatybilny z iOS 9. Wtyczka pozwala na szybki podgląd panujących warunków pogodowych na ekranie blokady.

Informacje, które wyświetla to:

  • aktualna temperatura
  • najwyższa i najniższa temperatura
  • pogoda dla całego tygodnia/dnia
  • animowane tapety zależne od pogody w danym dniu (około 8 tapet)

Po instalacji pojawi się dedykowany panel w systemowych Ustawieniach, gdzie wł./wył. dodatek, ustawimy lokalizację lub wyłączymy animowane tapety. Jeżeli zdecydujemy się na włączenie dodatku, możemy wybrać miejsce wyświetlania pogody (pod zegarem lub w lewym dolnym rogu na ekranie blokady). Zmianę wyświetlania stopni ustawiamy tylko i wyłącznie w systemowej aplikacji Pogody, to samo dotyczy lokalizacji (częściowo).

Dodatek WeatherBoard 2 kompatybilny z iOS 9 cydia-i-jailbreak WeatherBoard 2 kompatybilny z iOS 9, WeatherBoard 2, jailbreak, iOS 9, Cydia  Jeżeli śledzicie warunki pogodowe, panujące w ciągu dnia lub tygodnia, warto zainteresować się dodatkiem WeatherBoard 2, który od niedawna jest kompatybilny z iOS 9. Wtyczka pozwala na szybki podgląd panujących warunków pogodowych na ekranie blokady. pogoda

WeatherBoard 2 to idealny dodatek, pozwalający na sprawdzenie pogody w każdym momencie lub sprawdzenie prognozy na najbliższy tydzień/cały dzień. Jedną z głównych zalet programu są animowane tapety. Aplikację pobierzecie z domyślnego  źródła ? Big Boss, a jej cena wynosi 2,49$.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top