macbook pro

Dostawca Apple chce przenieść produkcję MacBooka Pro

Główny dostawca Apple, Quanta Computer, rozważa przeniesienie montażu MacBooka Pro do fabryki w Chongqing, ponieważ produkcja w fabryce w Szanghaju jest nadal ograniczona z powodu obostrzeń.

Według DigiTimes ten ruch może stopniowo zwiększać dostępność MacBooków Pro w ciągu najbliższych kilku tygodni i skrócić czas dostawy , który w przypadku droższych wersji wynosi teraz nawet trzy miesiące. Jednak na dostawy mogą mieć również wpływ problemy logistyczne.

Dostawca Apple chce przenieść produkcję MacBooka Pro ciekawostki przeniesienie produkcji macbook pro, MacBook Pro  Główny dostawca Apple, Quanta Computer, rozważa przeniesienie montażu MacBooka Pro do fabryki w Chongqing, ponieważ produkcja w fabryce w Szanghaju jest nadal ograniczona z powodu obostrzeń. macbookpro10

Quanta Computer jest tak naprawdę jedynym dostawcą wysokiej klasy modeli MacBooka Pro czyli tych, które jest najtrudniej znaleźć ze względu na opóźnienia w produkcji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top