Krzysiek Borek04.03.2018
doubleH3lix, kolejny Jailbreak dla iOS 10.3.3

Pewnie znacie tihmstara, wydał niedawno narzędzie h3lix do odblokowania iOS 10.3.3 na urządzeniach mobilnych Apple z 32-bitowym układem scalonym.

Teraz ta sama osoba wydała kolejne narzędzie, pozwalające na Jailbreak 64-bitowych urządzeń z tą samą wersją iOS (10.3.3).

Zastanawia mnie jedynie sens wydania aplikacji mobilnej, skoro mamy do dyspozycji Meridian i g0blin. Dla mnie wydanie kolejnej aplikacji do tej samej operacji mija się z celem, ale grunt, że nadal coś się dzieje w kwestii Jailbreak dla iOS. Szkoda tylko, że dla tak przestarzałej wersji…

doubleH3lix wspiera prawie wszystkie urządzenia mobilne Apple z wyłączeniem iPhone’a 7 i nowszych, a najważniejszym warunkiem do skorzystania z aplikacji jest iOS 10.3.3 na waszym sprzęcie.

Tihmstar i s1guza razem opracowali aplikację i mają sporą rzeszę fanów i nie zdziwię się, jeżeli użytkownicy rzucą się na ich aplikacje i porzucą inne. Poza tym jestem ciekaw, jak duża liczba użytkowników rzeczywiście zdecyduje się na Jailbreak swoich urządzeń.

Narzędzie przygotowane przez tihmstara i s1guzę pobierzecie stąd.

 

Źródło: doubleh3lix.tihmstar.net
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek