imessage 1

Dowiedz się, jak odzyskać usunięte iMessage

Myślisz, że odzyskiwanie usuniętych iMessages wymaga precyzji i wiedzy technicznej? Wcale nie. Najnowszy iOS wprowadził możliwości odzyskania usuniętych iMessages, ale są pewne limity.

Jak zatem odzyskać usunięte wiadomości? Dziś przedstawimy trzy sposoby odzyskania danych i omówimy je bardzo szczegółowo.

Ustawienia iPhone – łatwe, ale ograniczone

Ostatnim dodatkiem do stale rozwijającej się listy funkcji iOS jest odzyskanie usuniętych iMessages. Użytkownicy mają do 30 dni na odzyskanie wiadomości po ich usunięciu. Na liście filtrów można je znaleźć w sekcji „Niedawno usunięte”.

Dowiedz się, jak odzyskać usunięte iMessage ciekawostki XNSPY Myślisz, że odzyskiwanie usuniętych iMessages wymaga precyzji i wiedzy technicznej? Wcale nie. Najnowszy iOS wprowadził możliwości odzyskania usuniętych iMessages, ale są pewne limity. imess 1

Aby odzyskać wiadomości postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 • Przejdź do wiadomości, „Edytuj” lub, jeśli wcześniej włączyłeś filtrowanie wiadomości, następnie „Filtry”, a następnie niedawno usunięte.
 • Zobacz listę wszelkich usuniętych wiadomości, które są dostępne do odzyskania (pamiętaj, że masz tylko 30 dni po usunięciu).
 • Możesz odzyskać wszystkie wiadomości lub wybrać określone.

Odzyskiwanie iMessages za pomocą tej metody jest ograniczone przez wersję iOS. Ponadto ta metoda działa tylko w przypadku odzyskanie iMessages, które zostały usunięte w ciągu ostatnich 30 dni, co oznacza, że jeśli chcesz odzyskać wcześniejsze wiadomości, musisz użyć innych metod.

W iOS 16 i nowszym można i edytować wiadomość do 15 minut po jej wysłaniu. Jednak do prawidłowego działania funkcja wymaga, aby zarówno nadawca, jak i odbiorca miał system iOS 16 lub wyższy. Oznacza to, że nowość nie zadziała prawidłowo, jeśli ktoś posiada system iOS 15 lub wcześniejszy. *Aktualizacja, iOS 16 Beta 2 rozwiązał ten problem.

Ponadto, jeśli uruchamiasz iOS 16 i usuniesz wiadomość, a twój kontakt uruchomi starszą wersję, wiadomość stanie się dla ciebie niewidoczna, ale nadal będzie widoczna na ich urządzeniu. Usuwanie iMessages będzie działać tylko w przypadku wiadomości Blue Bubble (wysyłanie SMS -ów z iMessage), a nie na zielonych (tradycyjne SMS).

iCloud – długi, żmudny

Zanim przejdziemy do kolejnej metody musisz wiedzieć o jednej bardzo ważnej rzeczy. Jeśli zamierzasz zresetować iPhone’a upewnij się, że masz zrobioną kopie bezpieczeństwa w iCloud z włączoną opcją synchronizacji wiadomości w chmurze. Jeśli tak nie jest utracisz wszystkie dane.

Jak to zrobić?

 • Otwórz ustawienia i dotknij nazwę użytkownika.
 • Następnie wybierz iCloud i zobacz, że wiadomości są włączone na liście aplikacji.
 • Stuknij na kopię zapasową iCloud, a będziesz mógł zobaczyć datę utworzenia kopii zapasowej.

Dowiedz się, jak odzyskać usunięte iMessage ciekawostki XNSPY Myślisz, że odzyskiwanie usuniętych iMessages wymaga precyzji i wiedzy technicznej? Wcale nie. Najnowszy iOS wprowadził możliwości odzyskania usuniętych iMessages, ale są pewne limity. kopia

Teraz czas wrócić i usunąć wszystko z telefonu.

 • Wróć do głównego menu Ustawienia i dotknij General, a następnie przewijanie w dół i wybierając opcję resetowania. Będzie to inne w zależności od wersji iOS (w przypadku nowszych wersji będzie to „przeniesienie lub reset”, a dla starszych będzie „zresetować”).
 • Po wejściu dotknij wymazania wszystkich treści i ustawień, a potwierasz opcję i wprowadź hasło Apple ID PassCode.
 • Teraz poczekaj, aż urządzenie powróci do ustawień fabrycznych.
 • Po przejściu kilku początkowych kroków zobaczysz ekran aplikacji i danych, w którym dane twoich kopii zapasowych iCloud.

Dowiedz się, jak odzyskać usunięte iMessage ciekawostki XNSPY Myślisz, że odzyskiwanie usuniętych iMessages wymaga precyzji i wiedzy technicznej? Wcale nie. Najnowszy iOS wprowadził możliwości odzyskania usuniętych iMessages, ale są pewne limity. przywroc 1

 • Wybierz Przywróć z kopii zapasowej iCloud.
 • Ukończ proces, logując się na konto iCloud, aby uzyskać dostęp do twoich kopii zapasowych i wybierając ostatnią kopię zapasową, która miała miejsce tuż przed usunięciem iMessages, które chcesz odzyskać.

Nie trzeba dodawać, że ten proces jest dość żmudny. Na szczęście jest jeszcze jedno rozwiązanie, o wiele łatwiejsze.

XNSPY – niezawodny, prosty i spójny

XNSPY to proste narzędzie do m.in. odzyskiwania usuniętych wiadomości. Może podłączyć się do konta iCloud (bez jailbreak) lub bezpośrednio do telefonu (z jailbreak).

Gdy masz urządzenie z Jailbreak XNSPY jest skonfigurowany na urządzeniu docelowym, co pozwala odzyskać dane w czasie rzeczywistym. W przypadku gdy nie masz Jailbreak musisz zsynchronizować XNSPY z kopią zapasową iCloud za pomocą logowania iCloud. Aktualizacje od iCloud nie będą w czasie rzeczywistym, ponieważ XNSPY otrzyma dane po synchronizacji z iPhone’a na iCloud.

XNSPY, monitoruje i zapisuje dane, nawet jeśli użytkownik je usunie.

Dowiedz się, jak odzyskać usunięte iMessage ciekawostki XNSPY Myślisz, że odzyskiwanie usuniętych iMessages wymaga precyzji i wiedzy technicznej? Wcale nie. Najnowszy iOS wprowadził możliwości odzyskania usuniętych iMessages, ale są pewne limity. x1

W programie widzimy różne kontakty więc łatwo zobaczyć i zaprezentować najnowszą wiadomość. Możesz kliknąć kontakt i przejrzeć całą rozmowę.

Funkcją oferowanym przez XNSPY jest to, że możesz wyeksportować dane iMessages. Możesz wybrać zakres dat pod względem bieżącego dnia, tygodnia, miesiąca lub roku lub wybrać niestandardowy zakres daty na wymaganie.

Jednym z największych obaw związanych z iMessages jest to, że użytkownicy i odbiorcy mogą usunąć wiadomości. XNSPY rozwiązuje  ten problem, zapisując wszystkie wiadomości wysyłane do i z docelowego urządzenia. Poza tym XNSPY pozwala również przeglądać i tworzyć kopie zapasowe plików multimedialnych zapisywanych w telefonie. Oznacza to, że możesz również sprawdzić dowolne zdjęcia lub filmy wymienione na iMessages.

Ustawienia takie jak przesyłanie danych tylko podczas ładowania telefonu pozwalają ukryć istnienie aplikacji, nie niepotrzebnie wyczerpując baterii. Ludzie częściej zauważają drenaż akumulatora w ciągu dnia w porównaniu do nieznacznie obniżonego tempa ładowania.

Możesz nawet wybrać „Przesłanie danych przez Wi -Fi”, co oznacza, że telefon przesyła dane do serwerów XNSPY tylko wtedy, gdy jest on podłączony do Wi -Fi, aby upewnić się, że na docelowym urządzeniu nie wystąpiły niepotrzebne ładunki komórkowe.

Dowiedz się, jak odzyskać usunięte iMessage ciekawostki XNSPY Myślisz, że odzyskiwanie usuniętych iMessages wymaga precyzji i wiedzy technicznej? Wcale nie. Najnowszy iOS wprowadził możliwości odzyskania usuniętych iMessages, ale są pewne limity. 2

Poza tym XNSPY oferuje monitorowanie głośnomówiące, umożliwiając ustawienie automatycznych alertów dla docelowych słów kluczowych. Oznacza to, że jeśli urządzenie docelowe używa konkretnego słowa w iMessages lub go odbiera, otrzymasz zautomatyzowany e -mail, który pokazałby użyte słowo, datę i stempelę, oraz aplikację, w której użyto tego słowa.

Dzięki tym funkcjom i więcej, XNSPY staje się znacznie bardziej niezawodną opcją niż wspomniane powyżej, aby znaleźć usunięte iMessages dla starszych i nowszych urządzeń iOS.

Dowiedz się więcej o XNSPY

Wniosek

Znalezienie usuniętych iMessages może być trudne, jeśli nie wiesz, co robisz. W najgorszym przypadku możesz przypadkowo usunąć wszystkie swoje dane, aby odzyskać kopię zapasową iCloud. Jednak wśród wspomnianych powyżej, istnieje tak naprawdę tylko jedna opcja, która może zapewnić spójne wyniki bez obawy o ograniczony czas na odzyskanie wiadomości lub przechodzenie długiego, żmudnego procesu resetowania telefonu i ponownej konfiguracji.

Oczywiście XNSPY jest jedynym wyraźnym zwycięzcą ze względu na jego spójność, łatwość użytkowania i fakt, że może zachować dużą ilość usuniętych iMessages, jednocześnie oferując dodatkowe korzyści.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top