Michał27.05.2018
Dron Utoghter 69601 dostępny w super atrakcyjnej cenie

No i przyszedł czas na kolejny wpis w którym możecie zaoszczędzić kilka groszy. Tym razem mamy dla Was drona Utoghter 69601 w naprawdę bardzo atrakcyjnej cenie!

Utoghter to dron z tej niższej półki cenowej. Ten neiwielkich rozmiarów dron z kamerą nagrywającą w jakości 720p przeznaczony jest głównie dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć przygodę z tymi urządzeniami.

Urządzenie posiada 6-osowy żyroskop, baterię, która zapewnia do 22 min zabawy na jednym ładowaniu, sterowanie głosem, a także specjalny tryb stabilizacji, który sprawia, że możliwe jest łatwe i szybkie wykonanie zdjęcia podczas lotu.

Jeśli chodzi o odległość na jaką może odlecieć dron od nas, to jak podaje producent wynosi ona do 150 metrów. Urządzenie posiada oczywiście specjalną aplikację służącą do sterowania. Jest ona dostępna zarówno na iOS jak i Androida.

Normalna cena drona to nieco ponad 50 euro, więc nie tak dużo, ale  jeśli skorzystacie z naszej promocji to opisywanego przeze mnie drona możecie kupić dokładnie za 36,32 euro zł, czyli o 15 euro taniej!

Kod promocyjny: L9744RM

Więcej informacji na temat drona, a także link do promocji znajdziecie  – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz