Michał19.07.2018
Drony DJI MAVIC Air i Pro Platinum dostępne w super promocyjnej cenie!

Nie ma co się oszukiwać, każdy z nas lubi, przeceny, promocję. Prawda? Dlatego dziś mamy dla Was drony DJI MAVIC Pro i Air w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jeśli zatem szukacie drona i chcielibyście zaoszczędzić kilka stówek to koniecznie zerknijcie na poniższe linki.

DJI Mavic Air i Pro to małe i poręczne drony firmy DJI, które zamienią niebo w przestrzeń filmową. Te niewielkie drony ukrywa w sobie sprzęt naprawdę wysokiej klasy, czyniący je najbardziej zaawansowanymi latającymi kamerami.

24 rdzeniowy procesor, całkowicie nowy system wizji z zasięgiem do 7km, 5 czujników wizyjnych oraz kamera nagrywająca w rozdzielczości 4K stabilizowana przez 3-osiowy gimbal. To wszystko jest do Waszej dyspozycji w dronach DJI Mavic przy użyciu aparatury, bądź za pomocą smartfona. Przejdzmy teraz do wspomnianej przeze mnie na początku promocji.

DJI Mavic Air

Normalna cena tego drona bez promocji to 999 dolarów, ale po skorzystaniu z naszych linków będziecie mogli nabyć go za jedyne 769,99 dolarów, czyli o blisko 230 dolarów taniej! Linki do sklepu a także więcej informacji na temat tego drona znajdziecie obok – kolor czarny – tutaj, kolor czerwony tutaj.

DJI Mavik Pro Platinum

Drugi model to model Platinom Pro. Normalna cena tego drona to 1999 dolarów, ale po skorzystaniu z naszej oferty możecie kupić go za jedyne 999 dolarów, czyli o 1000 dolarów taniej! Więcej informacji, a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

DJI Mavic Pro Platinum Combo

Trzeci dron to model Pro Platinum Combo. Ta wersja różni się od modelu Platinum tym, że posiada w zestawie szereg przeróżnych dodatków. Normalna cena zestawu to 1999 dolarów, ale po skorzystaniu z naszej oferty zakupicie zestaw za jedyne 1300 dolarów, czyli o 600 dolarów taniej. Link do sklepu, a także więcej informacji na temat tego zestawu znajdziecie – tutaj.

Poniżej jako bonus mam dla Was krótkie wideo prezentujące możliwości opisywanych przeze mnie dronów.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz