iphone13 drop 1

Drop test iPhone 13 Pro | 13 Pro Max

Amerykański bloger pochodzenia rosyjskiego i autor kanału EverythingApplePro, Philip Coy, opublikował film przedstawiający drop test nowego iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max.

Jak co roku Philip zrzucał dwa nowe iPhone’y z trzech różnych wysokości. Jak wypadł test? Nie tak dobrze jak w rok temy, gdy podobne testy przechodził iPhone 12 Pro. Najnowszy model Pro uszkodził się podczas upadku dość szybko, bo już podczas trzeciej próby. Pękł ekran, Zatem możemy śmiało powiedzieć, że powłoka Ceramic Shield nie jest wcale taka super odporna jak mówiono podczas prezentacji.

Jak rozwiązać ten problem? W bardzo prosty sposób. Aby uchronić ekrany Waszych smartfonów przed pęknięciem zalecamy założenie szkła ochronnego oraz etui., które dadzą nam niemal 100% pewność, że iPhone przeżyje przypadkowy upadek.

Drop test iPhone 13 Pro | 13 Pro Max ciekawostki wytrzymalosc iphone 13 pro, test wytrzymalosci iphone 13 pro, jak wytrzymaly jest iphone 13 pro, iphone. 13 pro droptest, iphone 13 droptest  Amerykański bloger pochodzenia rosyjskiego i autor kanału EverythingApplePro, Philip Coy, opublikował film przedstawiający drop test nowego iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max. szjko iphone13 1

My od lat używamy szkieł firmy JCPAL, które naszym zdaniem są bezkonkurencyjne. Szkło hartowane JCPAL dla iPhone 13 i nie tylko różni się tym od konkurencji, że jest wykonane perfekcyjnie w każdym względzie. Ekran po założeniu szkła jest krystaliczny, szkło ma specjalną powłokę, która sprawia, że nie palcuje się tak mocno jak produkty innych firm, a także to co nam się bardzo podoba posiada zaokrąglone rogi. To właśnie one sprawiają, że korzystanie z telefonu jest przyjemne i praktycznie nie czujemy tego, że na iPhone jest szkło.

Nie zakładajcie na telefon za ponad 5 tyś zł szkła, które kosztuje 5 zł. Wydajcie te kilka złoty więcej na szkło, które sprawi, że Wasz telefon nie tylko będzie wyglądał świetnie, ale również korzystanie z niego będzie o wiele wygodniejsze niż w przypadku chińskich szkieł.

Szkło do iPhone 13 |13 mini | 13 Pro | 13 Pro Max

Etui do iPhone 13 | 13 Pro | 13 Pro Max

Jeśli chodzi o wcześniej opisywany przeze mnie wyżej test możecie zobaczyć go poniżej.

 

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry