druga beta iOS 14.3

Druga beta iOS 14.3 i iPadOS 14.3 dostępna do pobrania

Świetna wiadomość dla osób czekających na nowe oprogramowanie testowe firmy Apple. Właśnie teraz gigant z Cupertino udostępnił deweloperom drugą betę iOS 14.3 i iPadOS 14.3.

Wszystkie zmiany jakie zauważyliśmy w stosunku do iOS 14.3 beta 1 znajdziecie poniżej.

Druga beta iOS 14.3 i iPadOS 14.3 dostępna do pobrania polecane, ciekawostki zmiany, Update, Nowości, nowosci, lista zmian, iPadOS 14.3 beta 2, iOS 14.3 beta 2, iOS 14.3 beta, co nowego, Apple, Aktualizacja  Świetna wiadomość dla osób czekających na nowe oprogramowanie testowe firmy Apple. Właśnie teraz gigant z Cupertino udostępnił deweloperom drugą betę iOS 14.3 i iPadOS 14.3. iOS143

Lista zmian:

  • poprawki błędów

Z oficjalnej listy zmian wynika, że druga beta iOS 14.3 skupia się tylko na poprawkach błędów, ale oczywiście gdy podczas przeglądania systemu znajdziemy coś o czym warto napisać, to dodamy to do powyższej listy. Jesli wpis nie zostanie edytowany to znaczy, że żadnych widocznych i istotnych zmian nie ma.

Co nowego w iOS 14.3

Dla tych którzy nie wiedzą dla przypomnienia dodam, że jedną z głównych nowości w iOS 14.3 beta 1 było dodanie ProRAW w iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max. Więcej na temat nowego formatu możecie przeczytać poniżej.

Jeśli chodzi o pełną listę zmian to dostępna jest ona w tym miejscu.

Pozostałe informacje

MacBook z czipem M1

Najnowsze systemy Apple

Beta testy

iOS 14 ? Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji iOS 14

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top