Druga beta macOS Catalina 10.15.5 otrzymała funkcję, która przedłuży żywotność baterii Waszego komputera polecane, ciekawostki zarządzanie baterią, macOS Catalina 10.15.5, Apple  W udostępnionej w dniu wczorajszym drugiej becie macOS Catalina znalazła się funkcja, która zarządzać będzie baterią Waszego laptopa. O co dokładnie chodzi? Catalina 1

Druga beta macOS Catalina 10.15.5 otrzymała funkcję, która przedłuży żywotność baterii Waszego komputera

W udostępnionej w dniu wczorajszym drugiej becie macOS Catalina znalazła się funkcja, która zarządzać będzie baterią Waszego laptopa. O co dokładnie chodzi?

Nowa funkcja zarządzania baterią została zaprojektowana w celu przedłużenia żywotności baterii laptopów Mac wydanych po 2016 roku. Podoba funkcja znajduje się w iOS 13.

Działanie zoptymalizowanego ładowania polega na tym, że MacBook analizuje dane dotyczące ładowania i dzięki temu może ograniczyć ładowanie do ponad 80% do czasu gdy będziemy potrzebować naszego laptopa. Funkcję można oczywiście wyłączyć.

Druga beta macOS Catalina 10.15.5 otrzymała funkcję, która przedłuży żywotność baterii Waszego komputera polecane, ciekawostki zarządzanie baterią, macOS Catalina 10.15.5, Apple  W udostępnionej w dniu wczorajszym drugiej becie macOS Catalina znalazła się funkcja, która zarządzać będzie baterią Waszego laptopa. O co dokładnie chodzi? batteryhealthmac2

Wszystkie elementy sterujące stanem baterii można znaleźć w sekcji Oszczędzanie energii w Preferencjach systemowych. Finalna wersja macOS Catalina 10.15.5 ma zostać wydana pod koniec czerwca 2020 roku.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry