monterey

Druga beta macOS Monterey 12.3 dostępna

macOS Monterey 12.3 beta 2, czyli druga beta systemu macOS 12.3 właśnie w tej chwili trafiła do programistów. Co zostało zmienione? Lista nowości i zmian poniżej.

Zarejestrowani programiści mogą pobrać już drugą wersję beta za pośrednictwem Apple Developer Center. Po zainstalowaniu odpowiedniego profilu wersje beta będą dostępne za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych.

Co nowego w macOS Monterey 12.3 beta 2

Druga beta macOS Monterey 12.3 dostępna ciekawostki macOS Monterey 12.3 beta 2  macOS Monterey 12.3 beta 2, czyli druga beta systemu macOS 12.3 właśnie w tej chwili trafiła do programistów. Co zostało zmienione? Lista nowości i zmian poniżej. Monterey 1 1

Tego w tej chwili nie wiemy co nowego pojawiło się w pierwszej becie, ale najprawdopodobniej system skupia się jedynie na poprawkach błędów. Dla przypomnienia dodamy, że w pierwszej wersji systemu dodana została funkcja Universal Control.

Właśnie zabieramy się za instalację. Gdy tylko system pojawi się na naszym komputerze od razu poinformujemy Was o wszystkich nowościach. Jeśli wpis nie zostanie edytowany, to znaczy, że żadnych większych i istotnych zmian nie znaleźliśmy.

Dziś wydana została także druga beta iOS 15,4 i iPadOS 15.4.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top