Druga beta systemu macOS Monterey 12.4 dostępna ciekawostki macOS Monterey 12.4 beta 2, macOS Monterey 12.4  Dziś oprócz drugiej bety iOS 15.5 i iPadOS 15.5 firma Apple wydała także drugą betę systemu macOS Monterey 12.4. Co się zmieniło? monterey 1300x700

Druga beta systemu macOS Monterey 12.4 dostępna

Dziś oprócz drugiej bety iOS 15.5 i iPadOS 15.5 firma Apple wydała także drugą betę systemu macOS Monterey 12.4. Co się zmieniło?

Dla przypomnienia dodamy że nowa wersja została wypuszczona dwa tygodnie po wydaniu systemu macOS Monterey 12.4 beta 1 , o której pisaliśmy w tym miejscu.

Druga beta systemu macOS Monterey 12.4 dostępna ciekawostki macOS Monterey 12.4 beta 2, macOS Monterey 12.4  Dziś oprócz drugiej bety iOS 15.5 i iPadOS 15.5 firma Apple wydała także drugą betę systemu macOS Monterey 12.4. Co się zmieniło? monterey12.4
macOS Monterey 12.4 beta 2

Jeśli chodzi o nowości, to druga beta macOS 12.4 najprawdopodobniej skupia się jedynie na poprawkach błędów. Zarejestrowani programiści mogą już teraz pobrać wersję beta za pośrednictwem Apple Developer Center, a po zainstalowaniu odpowiedniego profilu wersje beta będą dostępne za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych.

W tej chwili dostępna jest tylko wersja dla deweloperów mających specjalne wykupione konta. Najprawdopodobniej jutro, Apple wypuści publiczną drugą betę macOS 12.4. Gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry