Druga publiczna beta iOS 15.5

Druga publiczna beta iOS 15.5 i iPadOS 15.5 dostępna

Druga publiczna beta iOS 15.5 i iPadOS 15.5 dostępna dla deweloperów biorących udział w beta testach najnowszych mobilnych systemów Apple.

Do tej pory betę mogli pobrać tylko deweloperzy, którzy mają wykupione specjalne konto deweloperskie, ale od teraz ta sama wersja dostępna jest zupełnie za darmo dla wszystkich osób, które zapisały się do publicznych testów iOS.

Zmiany i nowości w iOS 15.5 i iPadOS 15.5

Druga publiczna beta iOS 15.5 i iPadOS 15.5 dostępna ciekawostki publiczna beta IOS 15.5, jak zainstalować publiczną betę iOS 15.5, druga publiczna beta iPadOS 15.5, druga publiczna beta iOS 15.5  Druga publiczna beta iOS 15.5 i iPadOS 15.5 dostępna dla deweloperów biorących udział w beta testach najnowszych mobilnych systemów Apple. iOS15.5

O zmianach w najnowszych systemach możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów – iOS 15.5 beta 2 – co nowego? Przegląd nowości.

Jak zainstalować publiczną betę iOS 15.5?

  • Kliknij ten link i pobierz profil na iOS 15;
  • Przejdź do „Ustawienia” – „Załadowano profil” i zainstaluj go;
  • Otwórz sekcję ustawień „Aktualizacja oprogramowania” i wyszukaj aktualizacje;
  • Pobierz iOS 15.5 beta 2 i zainstaluj go na swoim urządzeniu po utworzeniu kopii zapasowej.

Przechowywanie kopii zapasowej jest koniecznością przed zainstalowaniem jakiejkolwiek niestabilnej wersji iOS . Po pierwsze, uchroni Cię przed utratą danych, jeśli coś pójdzie nie tak podczas aktualizacji.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry