ios16 2

Druga publiczna beta iOS 16 i iPadOS 16 dostępna

Druga publiczna beta iOS 16 i iPadOS 16 dostępna dla deweloperów biorących udział w beta testach najnowszych mobilnych systemów Apple.

Do tej pory betę mogli pobrać tylko deweloperzy, którzy mają wykupione specjalne konto deweloperskie, ale od teraz ta sama wersja dostępna jest zupełnie za darmo dla wszystkich osób, które zapisały się do publicznych testów iOS.

Druga publiczna beta iOS 16 i iPadOS 16 dostępna ciekawostki druga publiczna beta ios 16 jak zainstalowac, Druga publiczna beta iOS 16, druba publiczna beta ipados 16  Druga publiczna beta iOS 16 i iPadOS 16 dostępna dla deweloperów biorących udział w beta testach najnowszych mobilnych systemów Apple. ios16 1

O zmianach w najnowszych systemach możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów – iOS 16 beta 4 – przegląd wszystkich nowości.

Jak zainstalować drugą publiczną betę iOS 16 / iPadOS 16?

  • Kliknij ten link i pobierz profil iOS 16 / iPadOS 16;
  • Przejdź do „Ustawienia” – „Załadowano profil” i zainstaluj go;
  • Otwórz sekcję ustawień „Aktualizacja oprogramowania” i wyszukaj aktualizacje;
  • Pobierz iOS 16 / iPadOS 16 ii zainstaluj go na swoim urządzeniu po utworzeniu kopii zapasowej.

Pamiętaj! Wykonanie kopii zapasowej jest koniecznością przed zainstalowaniem jakiejkolwiek niestabilnej wersji iOS. Po pierwsze, uchroni Cię przed utratą danych, jeśli coś pójdzie nie tak podczas aktualizacji.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry