Druga publiczna beta macOS Monterey 12.4

Druga publiczna beta macOS Monterey 12.4 dostępna

Druga publiczna beta macOS Monterey 12.4 dostępna dla beta testerów. Co nowego? Jak zainstalować? Tego wszystkiego dowiesz się w tym wpisie.

Publiczna beta macOS Monterey 12.4 skierowana jest do wszystkich osób uczestniczących w publicznym programie beta testów macOS. Jeśli chodzi o nowości, to nie ma ich zbyt wiele. System skupia się jedynie na poprawkach błędów i nie wnosi żadnych widocznych zmian.

Jak zainstalować macOS Monterey 12.4

Druga publiczna beta macOS Monterey 12.4 dostępna ciekawostki Druga publiczna beta macOS Monterey 12.4  Druga publiczna beta macOS Monterey 12.4 dostępna dla beta testerów. Co nowego? Jak zainstalować? Tego wszystkiego dowiesz się w tym wpisie. monterey

Jak zainstalować nową betę macOS 12.4? Jeśli jesteście zapisani do beta testów macOS, to aktualizacja systemu powinna pojawić się w Preferencje Systemowe – Uaktualnienia. Jeśli nie jesteś zapisany do testów to możesz to zrobić już teraz klikając tutaj.

Dziś firma Apple udostępniła deweloperom także drugie publiczne bety iOS 15.5 i iPadOS 15.5. Więcej na ten temat, a także jak wykonać aktualizacje przeczytacie w jednym z naszych poprzednich wpisów – znajdziecie go tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top