watchos9

Druga publiczna beta systemu watchOS 9 dostępna

Druga publiczna beta systemu watchOS 9 jest już dostępna dla deweloperów. Jak zainstalować nowy system na zegarku Apple Watch?

Jeśli chodzi o zmiany, to system skupia się jedynie na poprawkach błedów. Nie zauważyliśmy żadnych większych zmian o których należy wspomnieć.

Druga publiczna beta systemu watchOS 9 – jak zainstalować?

Druga publiczna beta systemu watchOS 9 dostępna ciekawostki druga publiczna beta watchos 9  Druga publiczna beta systemu watchOS 9 jest już dostępna dla deweloperów. Jak zainstalować nowy system na zegarku Apple Watch? watchOS9 1 1

System watchOS 9 public beta jest kompatybilny z Apple Watch Series 3 lub nowszym. Aby przejść do instalacji musisz posiadać iOS 16 beta na swoim iPhone. W jednym z poprzednich wpisów znajdziecie poradnik pokazujący jak zainstalować na iPhone system w wersji 16 – publiczna beta iOS 16 | iPadOS 16 – jak zainstalować?

Instalacja watchOS 9

  • Zaloguj się przez iPhone’a do beta.apple.com.
  • W prawym górnym rogu kliknij przycisk reprezentowany przez strzałkę w dół i kliknij Sign In.
  • Zaloguj się za pomocą swojego Apple ID.
  • Ponownie z przycisku strzałki w dół otwórz menu i stuknij w Enroll Your Devices.
  • Teraz wybierz watchOS z poziomego menu na środku strony.
  • Teraz przewiń w dół do punktu 1, gdzie znajdziesz przycisk Pobierz profil.
  • Zaakceptuj pobieranie.

Gdy zobaczymy pobrany profil dla watchOS 9, klikamy na Zainstaluj, a następnie wpisujemy kod bezpieczeństwa iPhone’a. Kontynuuj, naciskając przycisk Install w prawym górnym rogu, aby otrzymać komunikat z prośbą o ponowne uruchomienie Apple Watch. Zaakceptuj i poczekaj na ponowne uruchomienie urządzenia.

Teraz otworzyć aplikację Watch i z menu Ogólne przejść do Software Update. Naładuj swój Apple Watch przez odpowiednie złącze i naciśnij Download and Install, aby przejść do instalacji.  Poczekać na zakończenie instalacji i ciesz się najnowszą wersją systemu.

Pamiętaj! Po instalacji nie ma możliwości powrotu do systemu watchOS 8!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top