Drukarka 3D Tronxy XY-2 Pro dostępna w promocyjnej cenie ciekawostki tania drukarka 3d, Drukarka 3D  Nie ma to jak rozpocząć tydzień od ciekawej promocji. Tym razem mamy dla Was drukarkę 3D - Tronxy XY-2 Pro, którą możecie kupić sporo taniej. Drukarka 2

Drukarka 3D Tronxy XY-2 Pro dostępna w promocyjnej cenie

Nie ma to jak rozpocząć tydzień od ciekawej promocji. Tym razem mamy dla Was drukarkę 3D – Tronxy XY-2 Pro, którą możecie kupić sporo taniej.

Tronxy XY-2 Pro to drukarka 3D o aluminiowej ramie. Urządzenie posiada funkcję wznawiania drukowania, czyli po przywróceniu zasilania drukarka będzie kontynuować drukowanie od punktu przerwania.  Oprócz tego drukarka wyposażona jest w wysokiej jakości czujnik automatycznego poziomowania poprawiają dokładność drukowania.

Drukarka 3D Tronxy XY-2 Pro dostępna w promocyjnej cenie ciekawostki tania drukarka 3d, Drukarka 3D  Nie ma to jak rozpocząć tydzień od ciekawej promocji. Tym razem mamy dla Was drukarkę 3D - Tronxy XY-2 Pro, którą możecie kupić sporo taniej. drukarka 3 357x350

Normalna cena drukarki to ponad 600 euro! Ale po skorzystaniu z naszej promocji możecie zakupić urządzenie za jedyne 158 euro,  o połowę taniej!

Kod promocyjny: L2556OS

Więcej na temat drukarki, a także link do sklepu znajdziecie tutaj.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry