Tronsmart T6 Max

Duża moc, przestrzenny dźwięk 360°, wygląd podobny do HomePod – poznajcie Tronsmart T6 Max

T6 Max to najnowszy głośnik Bluetooth w chińskim portfolio firmy Tronsmart, będący obecnie najmocniejszym głośnikiem produkowanym przez firmę. Od kilku tygodni jesteśmy w posiadaniu urządzenia, więc przyszedł czas, aby napisać Wam kilka zdań na jego temat.

Zacznijmy tradycyjnie od pudełka i jego zawartości.

Pudełko

Duża moc, przestrzenny dźwięk 360°, wygląd podobny do HomePod - poznajcie Tronsmart T6 Max recenzje, polecane, ciekawostki Tronsmart T6 Max, Tronsmart, Recenzja, głośnik  T6 Max to najnowszy głośnik Bluetooth w chińskim portfolio firmy Tronsmart, będący obecnie najmocniejszym głośnikiem produkowanym przez firmę. Od kilku tygodni jesteśmy w posiadaniu urządzenia, więc przyszedł czas, aby napisać Wam kilka zdań na jego temat. Transmart 8

W zestawie oprócz samego głośnika znajdziemy również futerał, kabel AUX (do podłączenia kabla jack do telefonu), kabel ładujący USB-C oraz instrukcja obsługi. W przeciwieństwie do pozostałych modeli Tronsmart, które ważą nieco ponad pół kilograma, T6 Max to dość ciężki głośnik. Jego waga to 2 kilogramy. Większa masa nie jest zła dla głośnika, ale przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce może być nieco trudniejsze niż w przypadku mniejszych braci.

Wygląd

Duża moc, przestrzenny dźwięk 360°, wygląd podobny do HomePod - poznajcie Tronsmart T6 Max recenzje, polecane, ciekawostki Tronsmart T6 Max, Tronsmart, Recenzja, głośnik  T6 Max to najnowszy głośnik Bluetooth w chińskim portfolio firmy Tronsmart, będący obecnie najmocniejszym głośnikiem produkowanym przez firmę. Od kilku tygodni jesteśmy w posiadaniu urządzenia, więc przyszedł czas, aby napisać Wam kilka zdań na jego temat. Transmart 10

Po wyjęciu z pudełka pierwszą myślą jaka przychodzi nam do głowy – Apple HomePod. Niewątpliwie stamtąd skopiowano projekt. Całość wygląda dobrze, wykończenia są wykonane naprawdę dobrze, podobnie jak użyte materiały.

Góra głośnika to aluminiowa maskownica. Poniżej znajdziemy materiał podobny do tego z HomePod.

Duża moc, przestrzenny dźwięk 360°, wygląd podobny do HomePod - poznajcie Tronsmart T6 Max recenzje, polecane, ciekawostki Tronsmart T6 Max, Tronsmart, Recenzja, głośnik  T6 Max to najnowszy głośnik Bluetooth w chińskim portfolio firmy Tronsmart, będący obecnie najmocniejszym głośnikiem produkowanym przez firmę. Od kilku tygodni jesteśmy w posiadaniu urządzenia, więc przyszedł czas, aby napisać Wam kilka zdań na jego temat. Transmart 6

W górnej części urządzenia znajduje się także panel sterowania z odpowiednimi przyciskami głośności, sterowania głosowego, Bluetooth i korektora. Znajdziemy tam również czujnik NFC. Spód wykonano z nieprzywierającej gumy, która utrzymuje głośnik na miejscu nawet przy maksymalnej głośności.

Duża moc, przestrzenny dźwięk 360°, wygląd podobny do HomePod - poznajcie Tronsmart T6 Max recenzje, polecane, ciekawostki Tronsmart T6 Max, Tronsmart, Recenzja, głośnik  T6 Max to najnowszy głośnik Bluetooth w chińskim portfolio firmy Tronsmart, będący obecnie najmocniejszym głośnikiem produkowanym przez firmę. Od kilku tygodni jesteśmy w posiadaniu urządzenia, więc przyszedł czas, aby napisać Wam kilka zdań na jego temat. Transmart 4

Z boku na dole znajduje się przycisk włączania/wyłączania, port USB-C do ładowania, gniazdo typu jack oraz port DC do zasilania bezpośrednio z gniazdka. Znajduje się tutaj także zaślepka, która chroni głośnik przed zachlapaniem wodą, nadając mu stopień ochrony IPX5.

Sterowanie i dźwięk

Duża moc, przestrzenny dźwięk 360°, wygląd podobny do HomePod - poznajcie Tronsmart T6 Max recenzje, polecane, ciekawostki Tronsmart T6 Max, Tronsmart, Recenzja, głośnik  T6 Max to najnowszy głośnik Bluetooth w chińskim portfolio firmy Tronsmart, będący obecnie najmocniejszym głośnikiem produkowanym przez firmę. Od kilku tygodni jesteśmy w posiadaniu urządzenia, więc przyszedł czas, aby napisać Wam kilka zdań na jego temat. Transmart 2

Panel sterowania znajdujący się w górnej części urządzenia jak wspomnieliśmy na początku jest dotykowy, a przyciski są podświetlone. Całość wygląda bardzo dobrze. Po dotknięciu panela przyciski zapalają się i gasną po 10 sekundach. Aktualna głośność prezentowana jest za pomocą podświetlanych kropek.

Duża moc, przestrzenny dźwięk 360°, wygląd podobny do HomePod - poznajcie Tronsmart T6 Max recenzje, polecane, ciekawostki Tronsmart T6 Max, Tronsmart, Recenzja, głośnik  T6 Max to najnowszy głośnik Bluetooth w chińskim portfolio firmy Tronsmart, będący obecnie najmocniejszym głośnikiem produkowanym przez firmę. Od kilku tygodni jesteśmy w posiadaniu urządzenia, więc przyszedł czas, aby napisać Wam kilka zdań na jego temat. trans 1

Generowany przez głośnik dźwięk jest mocny (60 watów). Urządzenie posiada imponujący bas. T6 Max to głośnik, który idealnie nadaje się na wypady za miasto. Duża moc i świetny bass zrobią wielkie wrażenie na każdym uczestniku takiej imprezy.

Duża moc, przestrzenny dźwięk 360°, wygląd podobny do HomePod - poznajcie Tronsmart T6 Max recenzje, polecane, ciekawostki Tronsmart T6 Max, Tronsmart, Recenzja, głośnik  T6 Max to najnowszy głośnik Bluetooth w chińskim portfolio firmy Tronsmart, będący obecnie najmocniejszym głośnikiem produkowanym przez firmę. Od kilku tygodni jesteśmy w posiadaniu urządzenia, więc przyszedł czas, aby napisać Wam kilka zdań na jego temat. Transmart 1

Dźwięk przestrzenny 360°. Dzięki specjalnemu zaprojektowaniu i rozmieszczeniu 4 głośników wysokotonowych i subwoofera Tronsmart T6 Max gwarantuje świetnie zbalansowany dźwięk, dzięki czemu każdy może cieszyć się doskonałym brzmieniem z każdego miejsca.

Głośnik posiada 3 predefiniowane tryby, do których można uzyskać dostęp za pomocą przycisku EQ: Balanced Sound, 3D Sound i Bass Boost. Myślę, że tryb Balanced jest tym trybem, który zapewnia najbardziej zrównoważony dźwięk.

Duża moc, przestrzenny dźwięk 360°, wygląd podobny do HomePod - poznajcie Tronsmart T6 Max recenzje, polecane, ciekawostki Tronsmart T6 Max, Tronsmart, Recenzja, głośnik  T6 Max to najnowszy głośnik Bluetooth w chińskim portfolio firmy Tronsmart, będący obecnie najmocniejszym głośnikiem produkowanym przez firmę. Od kilku tygodni jesteśmy w posiadaniu urządzenia, więc przyszedł czas, aby napisać Wam kilka zdań na jego temat. Transmart 7

Warto wspomnieć o tym, że podobnie jak pozostałe głośniki Tronsmart, T6 Max ma również funkcję TWS, która umożliwia połączenie dwóch głośników razem w tryb stereo.

Tronsmart T6 Max wykorzystuje do połączenia z telefonem Bluetooth 5. Maksymalna odległość jakiej mogliśmy przesyłać muzykę do głośnika to 15 metrów, czyli dość dobrze. Należy pamiętać także o tym, że głośnik nie ma wejścia na kartę pamięci, czy pendrive, więc kedynym sposobem na odtwarzanie muzyki jest połączenie z telefonem za pomocą kabla lub Bluetooth.

Bateria

Duża moc, przestrzenny dźwięk 360°, wygląd podobny do HomePod - poznajcie Tronsmart T6 Max recenzje, polecane, ciekawostki Tronsmart T6 Max, Tronsmart, Recenzja, głośnik  T6 Max to najnowszy głośnik Bluetooth w chińskim portfolio firmy Tronsmart, będący obecnie najmocniejszym głośnikiem produkowanym przez firmę. Od kilku tygodni jesteśmy w posiadaniu urządzenia, więc przyszedł czas, aby napisać Wam kilka zdań na jego temat. trans2

Głośnik jest wyposażony w ogromną baterię o pojemności 12 000 mAh, która powinna zapewnić do 20 godzin użytkowania (przy 50% głośności). W moim przypadku przy głośności na poziomie 50-70%, czas pracy głośna wynosił 16-17 godzin, co w zupełności wystarcza. Głośnik ładujemy przez port USB-C, a pełne ładowanie trwa około 5-6 godzin.

Podsumowanie

T6 Max to jeden z moich ulubionych przenośnych głośników. Jest to bez wątpienia jeden z najlepszych głośników wyprodukowanych do tej pory przez Tronsmart. Wykonany z najwyższej jakości materiałów i może z łatwością zastąpić system audio 2.1, czy rozkręcić imprezę w ogrodzie czy na plaży. Jeśli lubisz mocny bass i ogromną moc, to zakup tego głośnika będzie strzałem w dziesiątkę.

Głośnik możecie kupić m.in. w sklepie geekbuying.pl. Paczka wysyłana jest z Polski, więc czas dostawy jest bardzo krótki. Urządzenie możecie zakupić klikając w to miejsce.  Gorąco polecamy, bo naprawdę warto!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top