OneTech27.07.2020
Dwóch ekspertów HomeKit z Polski zaskakuje świat!

Mogłoby się wydawać, że na temat Apple HomeKit wiemy już wszystko. Okazuje się jednak, że nie mogliśmy się bardziej mylić, gdyż wiele intrygujących projektów zaczyna dopiero teraz wychodzić na światło dzienne.

Co ciekawe i bardzo interesujące zarazem, za projekt który chcielibyśmy Wam dziś zaprezentować, są odpowiedzialni nasi rodacy – Jaromir Kopp i Dawid Olczak – znani eksperci w dziecinie Apple HomeKit.

Uchylili rąbka tajemnicy!

Czy nasz inteligenty dom oparty na technologii Apple HomeKit, może przemówić do nas w ojczystym języku? Okazuje się, że tak! Wideo, które znalazło się na ich Twitterze kilka dni temu jest na to najlepszym dowodem.

Okazuje się również (po przeprowadzonym przeze mnie małym wywiadzie z twórcami projektu), że możliwości jest znacznie więcej i nie ograniczają się one wyłącznie do komunikacji głosowej. Eksperci obiecują, że w niedługim czasie będą udostępniać kolejne informacje na temat projektów, nad którymi pracują.

Śledź poczynania ekspertów

Aby nie przegapić kolejnych projektów naszych polskich ekspertów, koniecznie zapiszcie się do ich grupy na Facebook4HomeKit. Znajdziecie tam również wiele zaskakujących informacji oraz testów akcesoriów kompatybilnych z HomeKit. Jednym z ciekawych przykładów może być test niedrogiej kamery Aqara G2H, która ostatecznie okazała się lepsza od znacznie droższej konkurencji.

Grupę 4HomeKit prowadzoną przez ekspertów Apple HomeKit znajdziecie klikając w tym miejscu. Gorąco polecamy.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl