Dynamic Desktop - jedna z wielu nowości w iOS 13? polecane, ciekawostki iOS 13, dynamiczne tapety, Dynamic Desktop, Apple  W 2018 roku, Apple prowadziło funkcję Dynamic Desktop w macOS Mojave. Najnowsze plotki mówią o tym, że podobne rozwiązanie ma pojawić się w nowym iOS 13. iOS13

Dynamic Desktop – jedna z wielu nowości w iOS 13?

W 2018 roku, Apple prowadziło funkcję Dynamic Desktop w macOS Mojave. Najnowsze plotki mówią o tym, że podobne rozwiązanie ma pojawić się w nowym iOS 13.

Dynamic Desktop to nic innego jak automatycznie zmieniająca się tapeta pulpitu. Tapeta zmienia się w zależności od pory dnia. Widać to bardzo dokładnie na poniższej grafice. Opcja ciekawa. Byłoby świetnie gdyby ostatnia z tapet, czyli ta ciemna aktywowała również tryb nocny.

Dynamic Desktop - jedna z wielu nowości w iOS 13? polecane, ciekawostki iOS 13, dynamiczne tapety, Dynamic Desktop, Apple  W 2018 roku, Apple prowadziło funkcję Dynamic Desktop w macOS Mojave. Najnowsze plotki mówią o tym, że podobne rozwiązanie ma pojawić się w nowym iOS 13. dynamic desktop 100761993 orig

Pierwsze dynamiczne tapety pojawiły się jak się nie mylę w iOS 7, ale nie zmieniają się one w zależności od pory dnia. Dodatkowo, iOS ma ?żywe tapety?, które ruszają się po naciśnięciu ekranu za pomocą 3D Touch.

W miarę zbliżania się WWDC rośnie liczba plotek na temat możliwych funkcji iOS 13. Wcześniej Bloomberg podał, że iOS 13 będzie obsługiwał tryb ciemny.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top