iphone14pro

Dynamic Island może pojawić się we wszystkich iPhone’ach 15

Według analityka Rossa Younga, Apple zamierza rozszerzyć Dynamic Island na wszystkie cztery modele iPhone 15, które zostaną wydane w przyszłym roku.

Funkcja jest obecnie dostępna tylko w iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max, ale analityk uważa, że standardowe modele iPhone 15 będą wyposażone w wyświetlacz LTPO co oznacza to, że Dynamic Island może pojawić się w “zwykłych” modelach.

Dynamic Island może pojawić się we wszystkich iPhone'ach 15 ciekawostki iPhone 15  Według analityka Rossa Younga, Apple zamierza rozszerzyć Dynamic Island na wszystkie cztery modele iPhone'a 15, które zostaną wydane w przyszłym roku. notch2 467x350

Dynamiczna wyspa skutecznie ukrywa czujniki Face ID i przednią kamerę i ma za zadanie prezentować nowe informacje, nie odwracając uwagi użytkownika od używanej aplikacji.

Na przykład, osoba może zobaczyć z Dynamicznej Wyspy, że ich Uber jest dwie minuty drogi, bez konieczności przerywania korzystania z aplikacji Messages podczas rozmowy ze znajomym. W innym przykładzie, podczas podłączania AirPods, dynamiczna wyspa może również pokazywać procent naładowania słuchawek.

Co myślisz na ten temat?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top