iphone14pro

Dynamic Island może pojawić się we wszystkich iPhone’ach 15

Według analityka Rossa Younga, Apple zamierza rozszerzyć Dynamic Island na wszystkie cztery modele iPhone 15, które zostaną wydane w przyszłym roku.

Funkcja jest obecnie dostępna tylko w iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max, ale analityk uważa, że standardowe modele iPhone 15 będą wyposażone w wyświetlacz LTPO co oznacza to, że Dynamic Island może pojawić się w “zwykłych” modelach.

Dynamic Island może pojawić się we wszystkich iPhone'ach 15 ciekawostki iPhone 15  Według analityka Rossa Younga, Apple zamierza rozszerzyć Dynamic Island na wszystkie cztery modele iPhone'a 15, które zostaną wydane w przyszłym roku. notch2 467x350

Dynamiczna wyspa skutecznie ukrywa czujniki Face ID i przednią kamerę i ma za zadanie prezentować nowe informacje, nie odwracając uwagi użytkownika od używanej aplikacji.

Na przykład, osoba może zobaczyć z Dynamicznej Wyspy, że ich Uber jest dwie minuty drogi, bez konieczności przerywania korzystania z aplikacji Messages podczas rozmowy ze znajomym. W innym przykładzie, podczas podłączania AirPods, dynamiczna wyspa może również pokazywać procent naładowania słuchawek.

Co myślisz na ten temat?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry