iphone14pro 2

Dynamiczna wyspa w iOS 16.2 nie ukrywa już sygnału sieci komórkowej

Firma Apple dokonała przydatnego ulepszenia w najnowszej wersji beta systemu iOS 16.2 na iPhone 14 Pro. Chodzi o wskaźnik sygnału sieci komórkowej.

W poprzednich wersjach systemu iOS,  iPhone 14 Pro pokazywał tylko dwie ikony statusu (bateria i WiFi), ponieważ zawartość wyspy dynamicznego odtwarzacza muzyki była bardzo duża.

Z iOS 16.2 beta 2, podczas odtwarzania muzyki wygląd wyspy został nieco pomniejszony tak, aby były widoczne wszystkie trzy ikony statusu.

Dynamiczna wyspa w iOS 16.2 nie ukrywa już sygnału sieci komórkowej ciekawostki iPhone 14 Pro, iOS 16.2  Firma Apple dokonała przydatnego ulepszenia w najnowszej wersji beta systemu iOS 16.2 na iPhone 14 Pro. Chodzi o wskaźnik sygnału sieci komórkowej. wyspa 1

W zależności od aktywności na żywo, iPhone 14 Pro może wyświetlać dwie lub trzy ikony na pasku stanu. Działania z większą ilością zawartości zajmują naturalnie więcej miejsca i powodują przyciemnienie ikon stanu. Wraz ze zmianą w becie 16.2, jedna z najczęstszych czynności, którą użytkownicy widzą w dynamicznej wyspie – odtwarzanie audio – nie będzie już przyczyną tego przycinania ikon.

Nowa animacja jest też znacznie płynniejsza. Jak widać na filmie pod tym linkiem, po zamknięciu aplikacji Muzyka wyspa najpierw przyjmuje większą szerokość, a potem stopniowo się zmniejsza.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top