iphone14pro 1

Dynamiczna wyspa w iPhone 15 będzie wyposażona w „nowy” czujnik

Apple szykuje się do premiery kolejnej generacji swojego flagowego smartfona, iPhone 15, co wprawia fanów marki w podekscytowanie.

Już teraz pojawiają się przecieki dotyczące nowych funkcjonalności, jakie zostaną wprowadzone w tym modelu. Ming-Chi Kuo, znany i ceniony analityk z branży, ujawnił jedną z takich nowości, która może okazać się bardzo ciekawa dla użytkowników.

Według Kuo, w dynamicznej wyspie, która znajduje się w modelach iPhone 15 i iPhone 15 Pro, zostanie zintegrowany „nowy” czujnik. Jednakże, należy podkreślić, że w tym przypadku cudzysłów jest uzasadniony, ponieważ nie będzie to całkiem nowy sensor.

Dynamiczna wyspa w iPhone 15 będzie wyposażona w „nowy” czujnik ciekawostki wyświetlacz, użytkownicy, Smartfon, rozmowa, przecieki, Produkcja, prezentacja, oszczędności, Ming-Chi Kuo, iPhone 15, funkcjonalność., Ekran, dynamiczna wyspa, czujnik, Apple  Apple szykuje się do premiery kolejnej generacji swojego flagowego smartfona, iPhone 15, co wprawia fanów marki w podekscytowanie. iPhone14Pro 2 1

Chodzi konkretnie o integrację czujników zbliżeniowych, które odpowiadają za wybudzenie lub wyłączenie ekranu w trakcie rozmowy. Obecnie taki czujnik znajduje się pod dynamiczną wyspą, co pozwala mu działać przez wyświetlacz. Jednak w przypadku iPhone 15 czujnik zostanie przesunięty.

Choć przyczyna takiego przesunięcia nie jest jeszcze znana, Kuo twierdzi, że nie wpłynie to negatywnie na funkcjonalność czujnika. Jest to albo zmiana wymuszona przez wewnętrzne rozmieszczenie podzespołów, albo krok w kierunku oszczędności. W teorii, Apple mógłby zmniejszyć rozmiar czujnika lub zintegrować go z innymi elementami, co przyczyniłoby się do obniżenia kosztów produkcji. Jednakże, ostatecznie wszystko zostanie ujawnione dopiero we wrześniu podczas oficjalnej prezentacji iPhone 15.

Mimo że przesunięcie czujnika zbliżeniowego nie wydaje się być rewolucyjną zmianą, fani Apple z pewnością z niecierpliwością czekają na kolejne informacje dotyczące nowego iPhone’a. Nie ma wątpliwości, że każda nowa funkcja będzie dokładnie analizowana i dyskutowana wśród użytkowników, którzy zawsze z niecierpliwością oczekują na kolejne wersje popularnego smartfona.

Data premiery i rozpoczęcia sprzedaży iPhone serii 15

Dynamiczna wyspa w iPhone 15 będzie wyposażona w „nowy” czujnik ciekawostki wyświetlacz, użytkownicy, Smartfon, rozmowa, przecieki, Produkcja, prezentacja, oszczędności, Ming-Chi Kuo, iPhone 15, funkcjonalność., Ekran, dynamiczna wyspa, czujnik, Apple  Apple szykuje się do premiery kolejnej generacji swojego flagowego smartfona, iPhone 15, co wprawia fanów marki w podekscytowanie. iPhone15Pro 3

W sieci mówi się, że światowa premiera nowych smartfonów Apple jest ustalona na 22 września. Zamówienia przedpremierowe na iPhone’y serii 15 mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ona odbyć się albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top