prywatnosc

Dyrektor ds. prywatności Apple odchodzi z firmy

Jak donosi Bloomberg, szefowa Apple ds. prywatności, Jane Horvath, zamierza opuścić firmę i dołączyć do kancelarii prawniczej Gibson, Dunn and Crutcher LLP.

Horvath przez ostatnie kilka lat pełniła funkcję dyrektora ds. prywatności w Apple, a wcześniej była starszym dyrektorem ds. globalnej prywatności w firmie. W sumie pracowała w Apple ponad dziesięć lat. Wcześniej pracowała również w Google i była dyrektorem ds. prywatności w amerykańskim Departamencie Sprawiedliwości.

Dyrektor ds. prywatności Apple odchodzi z firmy ciekawostki Jane Horvath odchodzi z apple, Jane Horvath, Apple  Jak donosi Bloomberg, szefowa Apple ds. prywatności, Jane Horvath, zamierza opuścić firmę i dołączyć do kancelarii prawniczej Gibson, Dunn and Crutcher LLP. prywatnosc 2

Według Bloomberga, Jane odchodzi do firmy prawniczej Gibson, Dunn and Crutcher LLP, która reprezentowała Apple w procesie z Epic Games.

Samo Apple nie skomentowało jeszcze odejścia Horvatha i nie podało szczegółów dotyczących tego, kto ją zastąpi.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry