Dyrektorzy Apple stają się Memoji polecane, ciekawostki WWDC 2021, memoji, Apple  Na kilka godzin przed keynote otwierającym tegoroczne WWDC wszystkie zdjęcia profilowe kadry kierowniczej Apple na oficjalnej stronie internetowej i na profilach społecznościowych zostały przekształcone w Memoji. memoji

Dyrektorzy Apple stają się Memoji

Na kilka godzin przed keynote otwierającym tegoroczne WWDC wszystkie zdjęcia profilowe kadry kierowniczej Apple na oficjalnej stronie internetowej i na profilach społecznościowych zostały przekształcone w Memoji.

To nie pierwszy raz, kiedy dyrektorzy Apple zostali przemienieni w Memoji. Podobna rzecz wydarzyła się już w roku 2018 z okazji Światowego Dnia Emoji.

Dyrektorzy Apple stają się Memoji polecane, ciekawostki WWDC 2021, memoji, Apple  Na kilka godzin przed keynote otwierającym tegoroczne WWDC wszystkie zdjęcia profilowe kadry kierowniczej Apple na oficjalnej stronie internetowej i na profilach społecznościowych zostały przekształcone w Memoji. memoji apple wwdc 21

Ten wybór jest zgodny z większością grafik poświęconych WWDC 21, wszystkie skoncentrowane na Memoji.

Jest to kolejna wskazówka, która mówi nam o tym, że Apple wprowadzi bardzo dużo zmian w iMessage, po to aby konkurować z takimi aplikacjami jak WhatsApp czy Messenger.

Szkła ochronne do iPhone 12 / 12 Pro

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry