Google Pixel 6

Działający Google Pixel 6 pokazany na pierwszym zdjęciu

Chińskie źródła opublikowały pierwsze prawdziwe zdjęcie smartfona Google Pixel 6, który po włączeniu trafił w ręce użytkownika.

Jak widzicie Google Pixel 6 otrzyma ten sam projekt, co we wcześniej opublikowanych renderach. Warto też zauważyć, że smartfon na żywo prezentuje się jeszcze bardziej imponująco za sprawą dużego, niemal bezramkowego ekranu i miniaturowej przedniej kamery.

Działający Google Pixel 6 pokazany na pierwszym zdjęciu polecane, ciekawostki Google Pixel 6 na zdjęciu, Google Pixel 6  Chińskie źródła opublikowały pierwsze prawdziwe zdjęcie smartfona Google Pixel 6, który po włączeniu trafił w ręce użytkownika. Google Pixel 6

Konstrukcja tylnego panelu nie pozwoli pomylić Google Pixel 6 z żadnym innym smartfonem, nawet jeśli znajduje się w etui ochronnym. Tylny panel jest dwukolorowy, a aparat jest podkreślony ciemnym błyszczącym akcentem.

Mówi się, że Google Pixel 6 ma 6,4-calowy ekran AMOLED, 8 GB pamięci RAM i 128 GB lub 256 GB pamięci. Główny aparat będzie miał 50 megapikseli, natomiast przedni otrzyma 8-megapikselowy sensor obrazu. Oczekuje się też baterii 4614 mAh. Prezentacja nowości spodziewana jest w październiku br.

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top