Dziecko przypadkowo zablokowało iPada na 48 lat ciekawostki ipad zablokowany na 50 lat, iPad, Apple  Apple od dawna chroni swoje urządzenia za pomocą systemu haseł. Jeśli wprowadzisz niewłaściwy kod na ekranie blokady więcej niż 5 razy z rzędu, iPhone lub iPad zostanie zablokowany. iPadPro 1 1

Dziecko przypadkowo zablokowało iPada na 48 lat

Apple od dawna chroni swoje urządzenia za pomocą systemu haseł. Jeśli wprowadzisz niewłaściwy kod na ekranie blokady więcej niż 5 razy z rzędu, iPhone lub iPad zostanie zablokowany.

Czasami może to być duży problem, szczególnie wtedy, gdy w rodzinie są dzieci.

Takim pechowcem okazał się Evan Osnos, któremu jego trzyletni syn zablokował iPada na blisko 50 lat! Syn Evana wielokrotnie wprowadzał złe hasło i w wyniku tego tablet został zablokowany na dokładnie 25 536 442 minuty co daje w przeliczeniu blisko 49 lat.

Dziecko przypadkowo zablokowało iPada na 48 lat ciekawostki ipad zablokowany na 50 lat, iPad, Apple  Apple od dawna chroni swoje urządzenia za pomocą systemu haseł. Jeśli wprowadzisz niewłaściwy kod na ekranie blokady więcej niż 5 razy z rzędu, iPhone lub iPad zostanie zablokowany. ipad

Co zrobić w takiej sytuacji? Jedyne wyjście to wykonane restore przy pomocy komputera i iTunes. Jak ten proces wygląda nie będę opisywał, bo na pewno wszyscy z Was doskonale wiedzą.

Jedyną rzeczą o której należy pamiętać, to wykonanie od czasu do czas kopii iUrządzenia ponieważ po wymazaniu iPad, iPhone dane trzeba z czegoś przywrócić. Jeśli kopii nie będzie, to po prostu wszystkie dane, zdjęcia czy inne rzeczy zostaną usunięte.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry