applewatch

Dzięki Wristcam możesz prowadzić wideorozmowy z Apple Watch

Akcesorium Wristcam wyposażone w kamerę do Apple Watch zostało zaktualizowane o obsługę połączeń wideo podobnych do FaceTime.

Dla tych, którzy nie znają Wristcam, jest to pasek Apple Watch, który dodaje 8-megapikselowy aparat do nadgarstka.

Dzięki niemu możesz zapisać do 2000 zdjęć lub godzinę wideo. Urządzenie łączy się z Apple Watch przez Wi-Fi lub Bluetooth i umożliwia korzystanie z zestawu głośnomówiącego. Dzięki nowej funkcji połączeń wideo właściciele Wristcam będą mogli dzwonić do znajomych i rodziny bezpośrednio z nadgarstków. Sam Apple Watch obsługuje połączenia głosowe i połączenia audio FaceTime, ale ponieważ nie mają wbudowanej kamery, nie można nawiązywać połączeń wideo. Teraz jest to jednak możliwe właśnie dzięki Wristcam.

Należy pamiętać, że nie jest to „FaceTime” ani żadna inna aplikacja – obie strony muszą mieć aplikację Wristcam. Rozmowy wideo są dostępne już dziś, ale strona internetowa Wristcam mówi, że użytkownicy muszą poprosić o „wstępny dostęp”, aby korzystać z tej funkcji.

Kamerę można kupić na stronie internetowej firmy za 299 dolarów.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry