Michał13.03.2019
Dziennikarze PhoneArena opublikowali specyfikację składanego smartfona Motorola

Dziennikarze PhoneArena opublikowali specyfikacje składanego smartfona firmy Motorola. Wygląd będzie podobny do kultowego modelu Motorola RAZR.

Zgodnie z publikacją, otrzymaną od twórców zespołu XDA Developers, nowy produkt otrzyma pionowy wyświetlacz, składany na pół. Po otworzeniu przekątna ekranu OLED wyniesie 6,2 cala – 0,1 cala więcej niż iPhone XR. Jego rozdzielczość to 2142 na 876 pikseli. Konstrukcja urządzenia będzie przypominała model Motorola RAZR z klapką, który kilkanaście lat temu był hitem sprzedaży.

Na zewnątrz zamieszczony będzie mały ekran. Jego dokładne wymiary nie są określone, ale według plotek rozdzielczość takiego mini-ekranu będzie wynosić 800×600 pikseli. Smartfon otrzyma jedną kamerę, a także skaner linii papilarnych, osadzony w logo firmy na zewnątrz urządzenia.

Smartfon ma posiadać procesor Snapdragon 710, system Android Pie 9, baterię o pojemności 2730 mAh i 64 lub 128 gigabajtów pamięci wewnętrznej. Jeśli chodzi o pamięć RAM, w zależności od wersji smartfona dostępne będą opcje z 4 i 6 GB.

Jak Wam się podoba takie rozwiązanie?

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz