Dziś mija 14 lat od rozpoczęcia sprzedaży pierwszego iPhone ciekawostki iPhone 2G, 14 lat iPhone  Dokładnie 29 czerwca 2007 roku Apple wypuściło swojego pierwszego iPhone'a, który nie da się ukryć zrewolucjonizował branżę smartfonów. iPHONE2G

Dziś mija 14 lat od rozpoczęcia sprzedaży pierwszego iPhone

Dokładnie 29 czerwca 2007 roku Apple wypuściło swojego pierwszego iPhone’a, który nie da się ukryć zrewolucjonizował branżę smartfonów.

Urządzenie zaprezentowane przez Steva Jobsa zastąpiło nam mapy drogowe, konieczność korzystania z nawigacji, aparatu fotograficznego, stało się narzędziem do obróbki zdjęć. Bardzo trudno jest sobie wyobrazić życie bez takiego urządzenia w obecnych czasach.

Dziś mija 14 lat od rozpoczęcia sprzedaży pierwszego iPhone ciekawostki iPhone 2G, 14 lat iPhone  Dokładnie 29 czerwca 2007 roku Apple wypuściło swojego pierwszego iPhone'a, który nie da się ukryć zrewolucjonizował branżę smartfonów. iPhone2G 1

Ale w 2007 roku tylko nieliczni potraktowali poważnie słynne zdanie Steve’a Jobsa ?Znowu wymyśliliśmy telefon?. I na próżno okazało się, że jest to czysta prawda. Gdy tylko iPhone trafił do sprzedaży, po chwili popularne wówczas Nokia, Motorola i BlackBerry poszły w cień.

Wszystkiego najlepszego, iPhone!

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Zainstaluj najnowszy system już teraz

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry