Dzisiejsza konferencja będzie transmitowana na żywo w niektórych sklepach Apple ciekawostki transmisja w apple store, Apple Store, Apple  Konferencja Apple rozpocznie się już za niespełna godzinę. Przekaz na żywo będzie można oglądać na Apple TV, iPhone, iPad i innych urządzeniach, a także w niektórych sklepach Apple Store. AppleStore

Dzisiejsza konferencja będzie transmitowana na żywo w niektórych sklepach Apple

Konferencja Apple rozpocznie się już za niespełna godzinę. Przekaz na żywo będzie można oglądać na Apple TV, iPhone, iPad i innych urządzeniach, a także w niektórych sklepach Apple Store.

Jak czytamy na jednej ze stron Apple, transmisja będzie dostępna także. W wybranych punktach sprzedaży detalicznej firmy, wyposażonych w specjalne projektory.

Dzisiejsza konferencja będzie transmitowana na żywo w niektórych sklepach Apple ciekawostki transmisja w apple store, Apple Store, Apple  Konferencja Apple rozpocznie się już za niespełna godzinę. Przekaz na żywo będzie można oglądać na Apple TV, iPhone, iPad i innych urządzeniach, a także w niektórych sklepach Apple Store. Apple Store

Na stronie, która poświęcona jest konferencji możecie dowiedzieć się w których sklepach można będzie obejrzeć przekaz na żywo z dzisiejszej konferencji.

Transmisja będzie prowadzona w języku angielskim. Więcej na ten temat dowiecie się – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry