iphone lasso

Dziwny iPhone bez notcha odnaleziony w serialu Ted Lasso

Użytkownik Twittera Paul Bailey znalazł idealnego iPhone’a w szóstym odcinku drugiego sezonu Teda Lassa. Zobaczcie sami!

Uważny widz odkrył, że w szóstym odcinku drugiego serialu Ted Lasso zaprezentowany został dziwny iPhone bez wycięcia w ekranie, czyli bez notcha.

iPhone bez notcha w serialu Ted Lasso?

Czy to nowy iPhone 13? Czy Apple przypadkowo, a może celowo pokazało swój nadchodzący produkt? Raczej nie. Nie należy się jakoś nadmiernie cieszyć, bo jak doskonale wiemy nowe produkty Apple są bardzo dobrze chronione, więc jest mało prawdopodobne, aby na planie któryś z aktorów miał niewydanego iPhone’a.

Trzeba też wziąć pod uwagę, że przy tworzeniu filmów i programów telewizyjnych rzadko używa się prawdziwych gadżetów. Najczęściej są to „puste” z zielonym ekranem, na który w trakcie postprodukcji nakładany jest obraz.

Tak więc iPhone widoczny na powyższych zdjęciach to najprawdopodobniej nic innego jak błąd, który pojawił się na etapie grafiki komputerowej. Ponadto, jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz zaokrąglone błyszczące krawędzie, czyli takie jak dostępne są w iPhone X, Xs i Xs Max.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry