test 1

Dziwny test wytrzymałości iPhone’a, Samsunga i… Nokii 3310

Autor kanału TechRax na YouTube przeprowadził niecodzienny test „przetrwania” obecnych flagowców Apple, Google i Samsunga i porównał je z nieśmiertelną Nokią 3310.

Bloger postanowił przetestować smartfony pod kontem kuloodporności. TechRax strzelał do smartfonów  z odległości 1,5 metra. Strzał w smartfon Apple’a zostawił w nim tylko dziurę, a flagowiec Samsunga od razu spłonął – błysk nastąpił za sprawą baterii. Jak wiemy, południowokoreańska marka ma pewne problemy z bateriami, przez co smartfony czasem eksplodują lub puchną.

W drugiej części eksperymentu nowo wprowadzony Pixel 7 Pro pokazał się równie dobrze jak iPhone, ale już po kilku minutach zaczął palić, a legendarna Nokia 3310 rozpadła się dopiero przy trzecim strzale.

Jak widać na wideo, najgorzej wypadłGalaxy S22 – na wyświetlaczu widać ślady ognia, a tylny panel się stopił. Oczywiście żaden z gadżetów nie jest w stanie wytrzymać takiego testu i jest mało prawdopodobne, że ktokolwiek będzie polegał na tych wskaźnikach przy wyborze smartfona, ale zawsze ciekawie jest przyjrzeć się takim eksperymentom.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top