EasyChat for WhatsApp, czyli WhatsApp na Mac polecane, gry-i-aplikacje WhatsApp na Mac, whatsapp na komputerze, Mac, komunikator WhatsApp na Mac, EasyChat for WhatsApp  Supertab for WhatsApp to darmowa apka za pomocą której będziecie mogli w prosty sposób wysyłać wiadomości do swoich znajomych z WhatsApp bezpośrednio z Maca. Whatsapp 1300x700

EasyChat for WhatsApp, czyli WhatsApp na Mac

Supertab for WhatsApp to darmowa apka za pomocą której będziecie mogli w prosty sposób wysyłać wiadomości do swoich znajomych z WhatsApp bezpośrednio z Maca.

Od dziś już nie będziecie musieli włączać aplikacji w iPhone, po to aby wysłać wiadomość do znajomych. Za pomocą dostępnej w dniu dzisiejszym za darmo aplikacji EasyChat for WhatsApp wszystko zrobicie prosto z pulpitu Waszego komputera Mac.

EasyChat for WhatsApp, czyli WhatsApp na Mac polecane, gry-i-aplikacje WhatsApp na Mac, whatsapp na komputerze, Mac, komunikator WhatsApp na Mac, EasyChat for WhatsApp  Supertab for WhatsApp to darmowa apka za pomocą której będziecie mogli w prosty sposób wysyłać wiadomości do swoich znajomych z WhatsApp bezpośrednio z Maca. screen800x500

Jak widać na obrazku powyżej aplikacja ma bardzo podobny interfejs do tego, który oferuje nam WhatsApp w aplikacji na iOS. Po lewej stronie znajduje się lista z kontaktami, a po prawej czat. Normalna cena aplikacji bez promocji to 9,99?. Gorąco polecamy.

[app 1043845450]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top