Apple Music Live

Ed Sheeran będzie pierwszym bohaterem nowego Apple Music Live

W najbliższym tygodniu odbędzie się pierwszy koncert w drugim sezonie popularnej serii Apple Music Live, organizowanej przez firmę Apple.

Koncerty będą transmitowane na żywo, a jako pierwszy zagra w nich Ed Sheeran. Występ w londyńskim Eventim Apollo będzie dostępny za pośrednictwem Apple Music.

Ed Sheeran, znany na całym świecie brytyjski piosenkarz i autor tekstów, zagra na żywo na swoim najnowszym koncercie w ramach premiery swojego najnowszego albumu. Album ten zostanie wykonany w całości, a na scenie z piosenkarzem wystąpi 12-osobowy zespół, w tym Aaron Dessner z zespołu The National, który wcześniej współpracował z Taylor Swift. Aaron Dessner brał również udział w nagrywaniu nowego albumu Eda Sheerana.

Ed Sheeran pierwszym bohaterem nowego Apple Music Live

Ed Sheeran będzie pierwszym bohaterem nowego Apple Music Live ciekawostki wydarzenia muzyczne, The National, Taylor Swift, subskrybenci, popularność, platforma, nowy album, muzyka pop, Londyn, koncert na żywo, Eventim Apollo, ekskluzywny, Ed Sheeran, Apple Music Live, Aaron Dessner  W najbliższym tygodniu odbędzie się pierwszy koncert w drugim sezonie popularnej serii Apple Music Live, organizowanej przez firmę Apple. AppleMusic

Jak wspomnieliśmy powyżej koncert będzie dostępny tylko  dla subskrybentów usługi Apple Music. Ponadto, Apple planuje udostępnić ekskluzywny materiał video z występu Sheerana, który będzie dostępny przez aplikację Shazam.

Nie można zapomnieć, że Ed Sheeran to jedna z największych gwiazd muzyki pop w ostatnich latach. Jego albumy i single zdobyły już dziesiątki nagród, a niektóre z nich stały się absolutnymi hitami i klasykami muzyki pop. Koncert w ramach Apple Music Live jest dla niego kolejnym krokiem w kierunku jeszcze większej popularności i zasięgu. To także kolejna okazja dla jego fanów, aby zobaczyć go na żywo i usłyszeć nowe utwory, które niedługo pojawią się na jego nowym albumie.

Apple Music Live to seria koncertów na żywo, które organizowane są przez firmę Apple od wielu lat. To platforma, która umożliwia fanom muzyki oglądanie koncertów swoich ulubionych artystów bez konieczności wychodzenia z domu. Koncerty te są bardzo popularne na całym świecie, a Apple Music Live to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie.

Bez wątpienia koncert Eda Sheerana w ramach Apple Music Live to wydarzenie, na które czekało wiele osób. To kolejna okazja dla fanów muzyki na całym świecie, aby usłyszeć i zobaczyć swojego ulubionego artystę w jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych. Koncert ten będzie ekskluzywnie dostępny za pośrednictwem Apple Music, co zapewni fanom możliwość oglądania na żywo.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 145

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top