Ekran iPhone 14 rozczaruje użytkowników ciekawostki iPhone 14 Pro, iPhone 14, ekran iphone 14  W ofercie iPhone 14 tylko smartfony Pro i Pro Max otrzymają ekran LTPO 120 Hz. Zostało to ogłoszone przez analityka Display Supply Chain Consultants Rossa Younga.  ip14 3 1300x700

Ekran iPhone 14 rozczaruje użytkowników

W ofercie iPhone 14 tylko smartfony Pro i Pro Max otrzymają ekran LTPO 120 Hz. Zostało to ogłoszone przez analityka Display Supply Chain Consultants Rossa Younga.

Według niego, dostawcy 120Hz wyświetlaczy nie mają wystarczających mocy produkcyjnych, aby jednocześnie wyposażyć w nie cztery modele smartfonów Apple. Tym samym ekrany będą dystrybuowane w taki sam sposób, jak w obecnej generacji – tańsze modele otrzymają standardowe 60 Hz.

Ekran iPhone 14 rozczaruje użytkowników ciekawostki iPhone 14 Pro, iPhone 14, ekran iphone 14  W ofercie iPhone 14 tylko smartfony Pro i Pro Max otrzymają ekran LTPO 120 Hz. Zostało to ogłoszone przez analityka Display Supply Chain Consultants Rossa Younga.  iPhone13 2 4

Przypomnijmy, że dostawcą ekranów LTPO OLED z automatyczną zmianą częstotliwości odświeżania jest Samsung.

Możliwe, że wszystkie cztery modele otrzymają ekran 120 Hz dopiero w wersji iPhone 15, która ukaże się w 2023 roku. Podobnie było z optyczną stabilizację przesunięcia matrycy – po raz pierwszy pojawiła się ona w 12 Pro Max, ale teraz jest w nią wyposażona cała linia iPhone 13.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry