iphone14pro 1

Ekrany iPhone 14 i 14 Plus z wyższą częstotliwością odświeżania

Agencja badawcza Omdia podzieliła się informacjami na temat ekranów dla nadchodzących smartfonów z serii iPhone 14.

Pomimo wcześniejszych problemów z BOE, Apple będzie kontynuować współpracę z tym dostawcą.

Przypomnijmy, że na początku roku Apple zawiesiło współpracę z BOE ze względu na zmiany w konstrukcji wyświetlaczy OLED do iPhone’a 13. Teraz okazało się, że ten sam dostawca otrzymywał zamówienia na panele OLED do iPhone’a 14. Oprócz BOE , ekrany dla podstawowego 6. 1-calowego iPhone 14 będą produkować także Samsung i LG Display.

Samsung stanie się w tym roku największym dostawcą paneli OLED dla Apple, ponieważ będzie dostarczać wyświetlacze do iPhone’a 14, iPhone’a 14 Plus, iPhone’a 14 Pro, iPhone’a 14 Pro Max i iPhone’a 13. Inny duży dostawca, LG, otrzymał zamówienia na wyświetlacze OLED dla standardowego iPhone’a 13, iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro Max.

Ekrany iPhone 14 i 14 Plus z wyższą częstotliwością odświeżania ciekawostki iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iphone 14 plus, iPhone 14  Agencja badawcza Omdia podzieliła się informacjami na temat ekranów dla nadchodzących smartfonów z serii iPhone 14. ip14

Według źródeł z Omdia, iPhone 14 i iPhone 14 Plus dostaną panele LTPS OLED, które zaoferują wyższą częstotliwość odświeżania niż poprzednia generacja, ale nie zmienią się jak wyświetlacze LTPO. Najprawdopodobniej częstotliwość odświeżania wyświetlaczy tych urządzeń wyniesie 90 Hz.

Omdia przewiduje, że Apple w tym roku zamówi od swoich dostawców 205 milionów wyświetlaczy LTPS i LTPO OLED.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry