Ekrany w iPhone 11 Pro będą z tych samych materiałów co te w Galaxy S10 i Note 10 polecane, ciekawostki Samsung, Ekran, Apple  Elec z Korei informuje, że ekrany OLED w iPhone 11 Pro / Pro Max będzie wykonane z tych samych materiałów co te w Samsung Galaxy S10 i najnowszym Galaxy Note 10. iPhone11Pro 1

Ekrany w iPhone 11 Pro będą z tych samych materiałów co te w Galaxy S10 i Note 10

Elec z Korei informuje, że ekrany OLED w iPhone 11 Pro / Pro Max będzie wykonane z tych samych materiałów co te w Samsung Galaxy S10 i najnowszym Galaxy Note 10.

Elec twierdzi, że materiał wyświetlacza dla iPhone’a X i iPhone’a Xs był nazwany LT2. Obecne noszą nazwę M9, czyli dokładnie taką samą jak te od flagowców Samsunga.

Ekrany w iPhone 11 Pro będą z tych samych materiałów co te w Galaxy S10 i Note 10 polecane, ciekawostki Samsung, Ekran, Apple  Elec z Korei informuje, że ekrany OLED w iPhone 11 Pro / Pro Max będzie wykonane z tych samych materiałów co te w Samsung Galaxy S10 i najnowszym Galaxy Note 10. note10 565x350

Zatem wynika z tego, że materiały, które wcześniej zostały użyte do produkcji ekranów OLED w smartfonach Samsunga zostaną również użyte do produkcji ekranów w iPhone’ach 11 Pro i iPhone’ach 11 Pro Max.

Jeśli wcześniej Apple modyfikowało, to teraz tego nie zrobi. Być może dlatego, że wyświetlacze spełniają już wysokie standardy jakości i po prostu modyfikacje nie są potrzebne.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry