Electra dla iOS 11.3.1 na ostatniej prostej przed wydaniem ciekawostki kiedy jailbreak iOS 11.3.1, jailbreak 11.3.1, jailbreak, Cydia  Oczekiwanie na aplikację Electra wprowadzającą urządzenie mobilne Apple w tryb Jailbreak prawie dobiegło końca. Cydia 1300x700

Electra dla iOS 11.3.1 na ostatniej prostej przed wydaniem

Oczekiwanie na aplikację Electra wprowadzającą urządzenie mobilne Apple w tryb Jailbreak prawie dobiegło końca.

Pwn20wnd oznajmił, że aplikacja mobilna jest już gotowa, choć znając życie potrzebuje jeszcze kilku szlifów przed oficjalnym wydaniem.

Aplikacja będzie kompatybilna z następującymi wersjami iOS:

  • 11.2
  • 11.2.1
  • 11.2.5
  • 11.2.6
  • 11.3
  • 11.3.1

Electra nie będzie mieć również problemu z Jailbreak urządzeń działających na iOS 11 – 11.1.2, więc jej starsza wersja nie będzie potrzebna.

Pwn20wnd powiedział również, że aplikacja zostanie wydana, jak skończą jej najważniejszy element (remount), a dzień przed tym Coolstar pochwalił się zrzutem ekranu ze swojego iPada Pro 10,5″, widać na nim Electre, Anemone i Cydię, a to wskazuje na pełne działanie Jailbreak.

Electra dla iOS 11.3.1 na ostatniej prostej przed wydaniem ciekawostki kiedy jailbreak iOS 11.3.1, jailbreak 11.3.1, jailbreak, Cydia  Oczekiwanie na aplikację Electra wprowadzającą urządzenie mobilne Apple w tryb Jailbreak prawie dobiegło końca. electra ios 11 3 1 jailbreak icon

Musicie pamiętać, że Electra nie pozwoli na stały Jailbreak, więc będziecie musieli wprowadzać urządzenie w ten tryb po każdym ponownym uruchomieniu lub całkowitym rozładowaniu baterii. Najważniejsze, że wszystko zrobimy bezpośrednio na urządzeniu za pomocą aplikacji mobilnej, a nie programu na PC jak za dawnych czasów.

Postaramy się Was szybko poinformować o dostępności aplikacji Electra i przygotujemy obszerny poradnik, jak ją zainstalować.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top