Electra RC1 z wbudowaną Cydią będzie na razie dostępna jedynie dla programistów ciekawostki   Coolstar, autor narzędzia Electra służącego do odblokowania iOS z pewnością jest ważną osobą w środowisku Jailbreak. Ostatnio informowaliśmy was, że jutro ma się pojawić najnowsza wersja jego narzędzia z możliwością instalacji Cydii. Cydia 1300x700

Electra RC1 z wbudowaną Cydią będzie na razie dostępna jedynie dla programistów

Coolstar, autor narzędzia Electra służącego do odblokowania iOS z pewnością jest ważną osobą w środowisku Jailbreak. Ostatnio informowaliśmy was, że jutro ma się pojawić najnowsza wersja jego narzędzia z możliwością instalacji Cydii.

Niestety nie mam dla was dobrych wieści, ponieważ Electra RC1 będzie obecnie dostępna wyłącznie dla programistów i autorów motywów.

Autor wraz ze swoimi wspólnikami pracował nad dostosowaniem GNU, DPKG i APT, tak aby Cydia działała poprawnie na urządzeniach mobilnych z iOS 11 – 11.1.2. Początkowo myśleliśmy, że po dostosowaniu wszystkiego pojawi się nowa wersja Elektry i będziemy mogli korzystać z Cydii. Coolstar obstaje przy swoim założeniu, ale wygląda na to, że będziemy musieli jeszcze poczekać.

Electra RC1 z wbudowaną Cydią będzie na razie dostępna jedynie dla programistów ciekawostki   Coolstar, autor narzędzia Electra służącego do odblokowania iOS z pewnością jest ważną osobą w środowisku Jailbreak. Ostatnio informowaliśmy was, że jutro ma się pojawić najnowsza wersja jego narzędzia z możliwością instalacji Cydii. cydia ios 11

Chłopak chce, żeby najbardziej popularni programiści zaktualizowali swoje wtyczki i aplikacje. Dzięki temu przynajmniej niektóre z nich będą od razu kompatybilne i nie będziemy musieli czekać na ich aktualizację.

Electra RC1 will be a limited release to developers only initially. It will be made available to the public once core 3rd-party packages are updated (E.g. Filza and RocketBootstrap)

As of right now, all packages from saurik?s repo and many 3rd party Cydia packages that depends on daemons are broken on iOS 11. Hence the initial developer-only release while we get electratools set up and let 3rd parties update.

Wiem, że większość zwykłych użytkowników nie jest cierpliwa i chce mieć wszystko od razu. Niemniej jednak strategia Coolstara jest świetna, dzięki temu skończą się narzekania użytkowników, że wtyczka X i aplikacja Z nie działają. Jednym z testerów najnowszej wersji Elektry będzie Ryan Petrich znany z wydania wtyczki Activator do przypisywania gestów.

Electra RC1 z wbudowaną Cydią będzie na razie dostępna jedynie dla programistów ciekawostki   Coolstar, autor narzędzia Electra służącego do odblokowania iOS z pewnością jest ważną osobą w środowisku Jailbreak. Ostatnio informowaliśmy was, że jutro ma się pojawić najnowsza wersja jego narzędzia z możliwością instalacji Cydii. cydia ios 11 2

Obecnie nie wiemy, kiedy dokładnie Electra w wersji RC1 będzie dostępna dla użytkowników końcowych. Jeżeli tak będzie, z pewnością was o tym poinformujemy.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top