twitter edytuj

Elon Musk chce, aby przycisk edycji tweeta był dostępny za darmo dla wszystkich

Elon Musk planuje umożliwić użytkownikom edytowanie tweetów za darmo. Nowy właściciel Twittera powiedział to dziennikarzowi Casey Newton Platformer.

Obecnie użytkownicy Twittera mogą edytować tweety tylko wtedy, gdy mają subskrypcję Twitter Blue. Niestety funka ta dostępna jest tylko w USA, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Subskrybenci mogą edytować tweeta w ciągu 30 minut od jego opublikowania.

Elon Musk chce, aby przycisk edycji tweeta był dostępny za darmo dla wszystkich ciekawostki   Elon Musk planuje umożliwić użytkownikom edytowanie tweetów za darmo. Nowy właściciel Twittera powiedział to dziennikarzowi Casey Newton Platformer. twitter rdycja

Musk od początki chał, aby edytowanie tweetów pojawiło się na Twitterze i było dostępne dla wszystkich użytkowników. Kilka miesięcy temu przeprowadził nawet ankietę na Twitterze, w której większość użytkowników stwierdziła, że ​​chciałaby mieć przycisk do edycji tweetów.

A czy Ty potrzebujesz takiego przycisku? Daj znać w komentarzach. Przy okazji zapraszamy do śledzenia naszego konta na Twitterze – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top